Резултати от Търсенето

  1. haifisch

    Вицове и смешки

    Ако шахът беше измислен в Европа в началото на 21-ви век, вероятно щеше да е нещо такова: - Няма бели и черни фигури. Всички са в нюанси на кафявото, тук-там има жълти; - Двата комплекта фигури се различават само по тяхното самоопределение; - Вместо коне има дронове. Така де, експлоатацията на...
  2. haifisch

    Вицове и смешки

    Следващия път, когато се почувствате зле и с кофти живот, помислете, че всичко зависи от гледната точка. Имам познат, който прави с*кс по няколко пъти на ден, прави всекидневно фитнес упражнения и чете по две книги седмично. Въпреки това, не спира да се оплаква, колко било гадно в затвора!
  3. haifisch

    Вицове и смешки

    Путин пита: “Кой иска да спечели следващата Евровизия-Швеция или Финландия?”
  4. haifisch

    Вицове и смешки

    То и Титаник така си замина...
  5. haifisch

    Вицове и смешки

    Тайната на здравето на сър Джон била всяка сутрин да поръсва попарата си с щипка барут. В следствие на това той бил винаги здрав и доживял до дълбока старост, оставяйки след себе си четири деца, 11 внука, 40 правнука и шест метра дупка на мястото на крематориума...
  6. haifisch

    Моята градина

    Всеки има глава на раменете си и решава сам как да използва дадена информация. Целта на моя живот не е да облекча вашия. Дадох мнение на база споделено от колеги (аз съм зеленчукопроизводител), вашите отговори са на база логика. В интерес на истината, аз лично не съм използвал верига, дори не...
  7. haifisch

    Моята градина

    Не се занасям, сериозен съм. Почетете малко в нета, поразпитайте хора, които често ползват тример.
  8. haifisch

    Моята градина

    https://bg.uaft2404.org/5252-we-increase-the-efficiency-of-the-trimmer-we-change-t.html
  9. haifisch

    Моята градина

    Не, не е. Можеш сам да си го изработиш, може и да си го закупиш.
  10. haifisch

    Моята градина

    Верига от резачка за дърва също става.
  11. haifisch

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Ако прощавате на тия, които вършат зло, наказвате добрите.
  12. haifisch

    Тема за домашните любимци

    Коткопер за начинаещи Няколко съвета как да оперете котката си, ако вече е доста мръсна Мечката се мие, чисти, във потоците сребристи. Има ли за тебе пречка да постъпваш като мечка? Детско стихче от времето на социализма, пропагандирано най-вече в детските градини Мечките може и да се мият...
  13. haifisch

    Бургаска група

    Добре заварили. Събирате ли се бургазлии на по кафе? Или само интернет си общувате?
  14. haifisch

    Бургаска група

    Здравейте. Искам да си закупя въздушна пушка, залитам към Суматра 6.35, но не смея да купя без да се посъветвам с някого. Отговора: "Във форума всичко има, чети.", не ме устройва. Друго си е някой с опит да ти обясни тънкостите. Да не говорим, че болшинството от термините, които използвате в...
Нагоре