Резултати от Търсенето

  1. P

    Варненска група - SEA WOLVES

    Мислех че става дума за тази? https://ibb.co/7Wtvsv7
  2. P

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ходих днес там,шефчето вика - едно време беше частно и нямаше проблем сега е държавно и тук могат само автобуси на градския да пълнят :wall::wall::wall:
  3. P

    Варненска група - SEA WOLVES

    Благодаря много колега,утре ще отида да проверя,не знаех че там имат станция за метан,става дума за бензиностанцията до входа за депото на градски транспорт,нали така?
  4. P

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги,някой може ли да ми помогне - къде във Варна могат да ми напълнят метановата бутилка?Преди година и нещо нямаше проблеми,но изоставих хобито малко - сега по метан станциите отказват да ми я напълнят....
  5. P

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Благодаря за отговорите колеги!Сега остава да разбера къде трябва да я занеса :)
  6. P

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Като се прибера ще погледна колко е годишна и щампата за работно....колкото до теста - ако миналата проба е изтекла отдавна,ще направят ли проблем за теста и оринтировъчно каква е цената на такъв тест?
  7. P

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    За въздух за дишане става дума...А проблем ли е ако миналата проба е изтекла преди 3-5 години?
  8. P

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги,подариха ми кислородна бутилка с изтекла проба.Колко оринтировъчно ще ми струва тест да видим дали ще мога да я пълня на 300 бара?Ако има колеги от Варна също ми е интересно къде ще могат да я тестват.
Нагоре