Резултати от Търсенето

  1. S

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Може би е омекнала пружината на заключващия зъб. Ако е така временно може да подложиш една шайбичка и ако започне да заключва - търсиш пружина. Имай предвид че е доста твърда и както е писал колегата с пръст трудно се натиска. По-скоро опри зъба на ръба на здрава работна маса и натисни със тяло...
  2. S

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    На снимката се вижда, че уплътнението на цевта е повредено. Може би този "дросел" го мачка така, доста ръбат изглежда. Има напречна черта на о-пръстена
  3. S

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Газовата пружина трябва да е с малък натяг (около 3-4 мм по спомен) иначе е проблем.
  4. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    За по малки обеми мисля, че ползваха вакуум помпа от големите кафе машини. Дано да не бъркам, но може да се провери.
  5. S

    SUMATRA by Eun Jin

    Страхотен сценарий се спретна! Но какъв е смисъла? Не знам кой е прав? Лошото е, че на кого да вярваш от тук нататък? Аз лично си имам мнение, но то си е за мен. А другите на кого да вярват? Е това е, че не е ясно и си "обрало лайката" ни съсипва.
  6. S

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Малко уточнение. Намерих и аз едно видео, в което в процепа на маншета слагат не жица, а изолация от кабел. Идеята не е лоша, може да опитам!:)
  7. S

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Дай малко повече информация за тая риба. Наистина изглежда прекрасно!
  8. S

    Бъдещи кандидат членове на форума.

    Леко? И отпред и отзад...;)
  9. S

    Бъдещи кандидат членове на форума.

    Голям "пищоф" имаш. Каква марка и модел е?
  10. S

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Имам една направена бутилка както пиша по-горе и един преходник с клапан за бутилките с по-тънки стени на шийката. Трябва да се уплътнят с течен метал, тефлон и прочие. Досвидяха ми 50 лв. за уплътнител и минах на въздух. Така, че тия бутилки, както и една пълна нова са на свободния пазар. За...
  11. S

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    И аз имам конвертирано същото Гамо. Какво си правил по конвертирането? Аз само монтирах преходник (вместо бойния клапан) на цилиндър от АТ44 и ползвам оригиналния боен клапан на Екстрийма и всичко друго без никакви промени. Фиксацията на БК към цевната кутия обаче е само с едно винтче М4 мисля...
  12. S

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Не си спомням за маншета как беше. В руския форум има статии с картинки. И оптика няма как, тялото е от две черупки, а и до 10 м си е кеф на механични.
  13. S

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Мисля, че е спрян от производство. Залежал в някой магазин търси!
  14. S

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Внимавай, че по-старите модели имат проблем с зацепването на спусъка. При тях зацепва една стоманена сачма и не е сигурно зацепването. При по-новите проблема е коригиран - вместо сачма има цилиндър и площта на зацепване вече е по-голяма. Пружината му е доста "зла", маншета е полимерен, но е...
  15. S

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    На първа страница от тая тема има доста обяснения за спусъка. Разгледай, прочети, направи си задължително по-късия щифт. После сглобяваш с него спусъка. Слагаш твърдата пружина и трудното е да натикаш бойния зъб и да сложиш щифта. После е лесно със монтажа на останалото. Задължително провери...
  16. S

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Освен да си начешеш крастата, за какво ти е тази Норика? Ще вземеш цевта и останалото няма да може да се продаде дълго време. Писах ти, че съм правил тоя номер и имам подобен сбирщайн. Не казвам, че е зле, но трудничко се зарежда моя Х80, макар че съм 130 кила. Не съм сметнал нещо рамената и...
  17. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Четете бе хора! Тази цена е без отвори и резби и затова е 50 и 60 лв. Един вид човека ще направи сложните фрезови операции и ще получиш заготовка. Не че е толкова просто после да пробиеш строго перпендикулярни отвори и да нарежеш точно резби - пак на ръка не става, но... За пясъкоструйка и...
  18. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Може и да е спам, но Иж-38 мисля, че е с централно зацепване и там ГП е доста трудно да се сложи. Може и да греша!
  19. S

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    При това положение по-добре я продай комплект с цевната кутия. Вземаш гола цевна кутия от старите хатсани - там цевта е на резба. Отиваш при стругар да ти направи новата цев, поиграваш си малко с дължината на зареждащия ригел и си готов. Играх го тоя танц - работят нещата. Само малко по-трудно...
Нагоре