Резултати от Търсенето

  1. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    "..............Та може би трябва да се помисли предварително от къде да се купува,ако се държи на гаранцията............." Абсолютно точно казано!
  2. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Понятието "гаранция" в България е много разтегливо.............особено когато става дума за въздушна пушка, и то евтина. Не очаквай някой да ти покрие каквито и да било претенции ако вече си взел пушката и си стрелял с нея.............ще вдигат рамене и ще правят безучастни физиономии, като...
  3. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Не се занимавай с "обслужване" на тази евтина пушка колега, тя ще прави малко дизел ефект в първите изстрели и постепенно ще изчезне, а маншона е достатъчно здрав. Просто си стреляй.
  4. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Аз от известно време съм с газова пружина на Норика обаче изпусна доста бързо и в момента мощността е ниска - някъде около 10-11 джаула и почти не стрелям с нея, а в редките случаи когато го правя ползвам съвсем леки оловни съчми че все пак да имат някаква скорост. Моята оригинална телена...
  5. burrago

    COMETA - хубавите испанки.

    Първо пробвай моноблока заедно с оптика на него без да завиваш стопорния винт и виж как ще се държи. Ако имаш ограничител върху лястовичата опашка на самата пушка за да стопира движението на моноблока той ще върши работа, ако няма такъв може да си купиш един китайски - струват 4-5лв и са с жълта...
  6. burrago

    COMETA - хубавите испанки.

    Някой колега ще може ли да сподели от опит горе-долу колко настрел издържа фабрична ГП на Комета 400.
  7. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Според мен по-добре не се занимавай да я разглобяваш! Имам същата пушка в 5.5мм, която купих чисто нова. Първите около 50-60 изстрела дизелираше заради фабричната смазка, но разбира се постепенно спря:) Моята е на около 15 000 изстрела, и на около 7000 се счупи пружината. Тогава я отворих за...
  8. burrago

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Първоначалния ти избор е доста добър и ще свърши работа, колегата дето предложи 3-12 АО също е прав че по-голямото увеличение ще бъде от полза занапред. Щом търсиш бюджетна оптика за стрелба до 50 мисля, че това ще бъде достатъчно, не се хвърляй на скъпи оптики просто няма смисъл в твоя случай...
  9. burrago

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Приемам го за комплимент:)
  10. burrago

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    .......защото малко преди това стоях месеци заключен в града заради шибаните КПП-та на тиквата, и исках мотор с който в случай на нужда да мога да заобикалям такива препятствия през поле или гора! ;) Да им го хакам на герберастите и слугите им!.......Много, ама мнооооого ма кефиш! Иначе аз също...
  11. burrago

    COMETA - хубавите испанки.

    Здрасти колега, в никакъв случай не купувай тази оптика с идеята да я монтираш на пружинната въздушна пушка. Ако искаш да сложиш оптика на кометата ти препоръчвам 4Х32, 4Х40, 6Х32 или 6х40 - ще свършат добра работа, има и китайски и на някои други марки(пак правени в Китай), общо взето на цени...
  12. burrago

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Здрасти колега! Радвам се че си решил да станеш моторист, макар и късничко. Прочетох, че си накупил екипировката и ти остава главното - да вземеш мотора. Есента и зимата са подходящи за покупка на мотор щото цените са по-ниски и можеш да вземеш нещо на добра цена! Лошото е че времето не е хубаво...
  13. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Според мен е било напълно излишно да поставяш такава джаджа(особено пък самоделка) на пружинна пушка 4.5мм и то с ГП.
  14. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Търси пружина за Норика Марвик, става за Метеора.
  15. burrago

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здрасти колега, изстрелях няколко кутии с тези чашки и мога да кажа че не са лоши. Разбира се не могат да се сравняват с ЖСБ, но спокойно може да се сравняват с Гамо и предвид цената им си заслужава да стреляш с тях, освен ако не търсиш някаква изключителна точност.
  16. burrago

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Дааа, супер беше! И двамата са печени ама мотора на ченгето беше по-мощен, усещаше се как дърпа доста повече. Не разбрах защо спря накрая, можеше да продължи още, май усети че няма да се измъкне и оня ще го гони до дупка. То в такъв случай номера е на кой ще му свърши първи бензина.
  17. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Всичко е еднакво и при двата калибъра.
  18. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Не се притеснявай за мерника, на тая пушка просто е кофти направен, абе направо си е боклук. Ако вземеш Метеор 1000 задълж. сложи оптика, може да е нещо евтино и просто, например 4х20, но ще върши работа колкото да се прицелваш. Аз имам такъв и вършеше добра работа, но след едно изтърване на...
  19. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Или по-скоро тези "по-високи" скорости се замерват с доста по-леки съчми(0.60-0.65 грама), които дават значително отклонение в сравнение със съчма тежка около 1 грам. Не ни лъжат и мамят, просто пропускат да уточнят някои важни неща. Гледай да не купиш пушка дето е ограничена на 16 или на 7.5...
  20. burrago

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Колега, а по принцип когато диаметъра на трансферпорта се увеличи(но увеличението да бъде еднакво по цялата му дължина, а не с конична втулка като при теб) мощността на пушката ще стане ли по-голяма и горе-долу с колко(като процент)Например увеличение с 2мм спрямо оригиналния.
Нагоре