Резултати от Търсенето

  1. nelsky

    Моите снимки

    На път за работа се откриха гледки...
  2. nelsky

    Моите снимки

    Не съм сигурен на какво разстояние беше, няколко десетки метра, ама колко... Ползвал съм приближение в случая, предолагам 7-, 8- кратно, което е само цифрово. На втората снимка пак съм зумвал, но вероятно е било в обхвата на оптичния зум т.е. под 3.5. Иначе винаги снимам на автоматичен режим...
  3. nelsky

    Моите снимки

    Аз като разправям, че камерата на P30 Pro си остава една от най-добрите и към момента, а и телефона като цяло беше много добър. Ама като бях достатъчно глупав да продам моя.. Моите са много компресирани, че са по над 5 мб. Един приятел летя около Невша тези дни
  4. nelsky

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Песто от леорда (левурда, мечи лук, див чесън, див лук... имена да искаш за това растение) В нета има рецепти, аз го карам по моя си: - 150-60 грама леорда - измита и отцедена от водата доколкото може, дръжките не ги махам - 100 мл зехтин -50-60 грама орехови ядки, или каквито ядки имате и с...
  5. nelsky

    Кой каква музика харесва?

    Айде, три дена останаха, малко да подгреем :metal: Тоя концерт е много добър между другото.
  6. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    От лукойлската промоция, която върви в момента. Мачетето излиза 40 кинта, Gator Jr. е май модела, ножа е 75. За тези пари са си супер. Мачетето го ползвах да окастря малко клони на вилата, върши работа. На ножа я му дойде реда, я не... с всички други ножове дето се подмятат из къщи... Предният...
  7. nelsky

    Вицове и смешки

    Ники Ролекса си оттеглил кандидатурата за патриарх, сега в Благо Джизъса ни е надеждата...
  8. nelsky

    Вицове и смешки

  9. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Ако има любители на Викторинокс, в момента на сайта на официалния вносител, моделите от лимитираната серия Alox 2023 са на много добра цена. На мен са ми първите ножчета от тази марка и много ми допаднаха, особено Про Хънтър-а.
  10. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    NTK Coyote - симпатичен мъник за носене на врат. С 4 см острие не се знае колко ще е полезен, ама... Стоманата е 420. А самата компания е бразилска (Nautika), специализирана в производство на туристическо оборудване и екипировка. Естествено, ножчето е китайско.
  11. nelsky

    Кой каква музика харесва?

    Благодаря, не го бях чувал! Добре, че съм сам още в офиса :metal:
  12. nelsky

    Вицове и смешки

    Когато те бива да измисляш реклами, но забравиш да уточниш за какъв танк става въпрос...
  13. nelsky

    Фотоапарати и мобилни телефони

    След като бях достатъчно глупав, преди малко повече от година, да сменя моя Huawei P30 Pro за Xiaomi Mi 11 Ultra, по-малко от година по-късно, ми се наложи да сменя и Шаомито, и се сдобих с Honor Magic 5 Pro. Искаше ми се да си взема Huawei P60 Pro, но евентуалните проблеми с някой услуги на...
  14. nelsky

    Вицове и смешки

  15. nelsky

    Кой каква музика харесва?

    За Мидалидаре някой ако ще запазва място за къмпинг, в зона "Винарна" има останали само 10 места за настаняване с палатка от винарната. За собствени палатки местата са изчерпани. Всичко се изчерпа за няколко часа, поне така показва интерактивната карта в сайта.
  16. nelsky

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    По случай предстоящият празник - най-добрият коледен филм за всички времена :) Весели празници!
  17. nelsky

    Вицове и смешки

    - Знаеш ли, каква е разликата между тоалетната хартия и завесата за баня? - Не! Каква? - Ти си бил значи...
  18. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Поръчани преди 3 месеца от Амазон. Cold Steel Recon 1, стомана CPM S35VN, дръжка G-10 Cold Steel Spartan, стомана AUS 10A, дръжка Griv-Ex, доста масивен сгъваем нож, дължина около 26 см. И един мъник - QSP Hedgehog, стомана 14С28N, дръжка от въглеродни влакна, симпатично джобно ножче. Един...
  19. nelsky

    Кой каква музика харесва?

    Почваме подготовката за Мидалидаре 2024 :)
  20. nelsky

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Два ножа, които закупих след като наскоро се включих в една ножарска група във Фейсбук. От финансова гледна точка, това включване беше голяма глупост, но пък удоволствието си струва. Добре, че жената си мисли, че ножовете са по-евтино хоби от пушките :) Nontron модел #25 - на Опинел дядо им :)...
Нагоре