Резултати от Търсенето

  1. andro

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    .Търся 2449 ,с чужди саитове не ми се занимава.Този на Беров го имам .
  2. andro

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Къде мога да купя този нож?
  3. andro

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Кросмана и ЧЗ -то ми.....
  4. andro

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Днес пак си направих подарък.Мора511 карбон.
  5. andro

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Като цена 67 лв,Не знаех дали ще простреля .Бутилката се беше запънала в резервоара .Разглобих я ,извадих старото патронче,стояло две години вътре , заредих и тя простреля без проблем.Не знам колко изстрели ще направи ,патрончето CO2 e нa Walter .Слабичка е ,дават я около 180 м.сек.Ама...
  6. andro

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Това Кросманче го вземах днес.Втора ръка ,обаче в пълна кондиция.Пак преоткрих кефа от маломощните оръжия ,среляш си на воля в къщи....
  7. andro

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Това го купих за 15 лв. от местния битак.След щателна заточка и полеви тестове ,сякане на клони, дялкане и прочие се оказа че е по читав от двете Мори дето ги имам.Че е менте,менте е обаче стоманата се оказа по яка от шведската неръждавеика.
  8. andro

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Има ли я някъде в нашите магазини?
  9. andro

    Палатки и къмпинг

    Колко може да побере един каяк :)В тия пущинаци с брадва не става.
  10. andro

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Re: Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и Два от моите ножове.
  11. andro

    Играчки за големи

    Е, малко е ашладисан ама няма как . ;)Бърз и маневрен ,аз съм свикнал на по -туристически изпълнения.
  12. andro

    Играчки за големи

    490 x 58sm.Има скег,за рул ще видя дали ще трябва.Това при мен е прототипа ,направихме и един от карбон арамид.
  13. andro

    Играчки за големи

    Благодаря!В събота ще го пробвам .
  14. andro

    Играчки за големи

    Спретнах си едно ново каяче за лятото :)
  15. andro

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Тук става въпрос за две различни разбирания за водене на сражения.Американската ,по малко стрелба повече точност и съветската ,повече стрелба и повече ранени.Точно ранени.Идеята е била .че всеки ранен ангажира поне още двама които да го изнесат от боиното поле и че виковете на ранените деистват...
  16. andro

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    В казармата личното ми оръжие беше Мосин Обр.44 г.със сгъваем щик.Типично руско оръжие,Луфтове колкоко щеш.Елементарно за разглобяване ,много дурако устоичиво.Маузера е класа над него.Стрелял съм и с двете оръжие,коментара е излишен.
  17. andro

    XS-ВАМ 50/51

    Имам Бам 50 от 5 или 6 години.Единственото което направих ,беше да намаля размера на боиния клапан ,по разбираеми причини.Никога не съм го помпал на по вече от 170 атмосвери.Сменял съм о пръстени само на зарядния клапан и досилателя.В зависимост от температурата прави между 22 и 27 изстрела с...
  18. andro

    ВИДЕО и ФОТО

    Още малко и 402 метра ;D
  19. andro

    Играчки за големи

    Ето я готова :)
Нагоре