Резултати от Търсенето

  1. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    \/ http://hatsan.pushka.eu/?page=3
  2. Любо

    Kral Arms

  3. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    С увъжение колега но има начини да не мърда и нчина се казва: LOCTITE 243
  4. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря soundmax за пожеланието, наистина ако срещна проблеми ще ви питам тук в форума, както питах в началото за напомпването и наистина тук ме светнаха
  5. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Надявам се че не съм засегнал някой, наистина от едва две седмици имам Hatsan BT65 SB Elite и за момента съм възхитен от мощността без никакъв откат и точността и с оптика но все още не мога да говоря в подробности, красива, удобна, мощна, точна и скъпа е ;) но не казвам че е най добрата защото...
  6. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Въпреки че работя в "Gabinvest" в новия цех за производство на въздушни пушки, не ми хъресва нашия модел на Диана: Diana p1000
  7. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Реко, колега, дори и да не съм случил на добър монтажник, надявам се аз да си я стегна, работя в фабрика за производство на въздушни пушки "Diana" и като монтажник в фирма "Gabinvest" на Blaser, Sauer, Mauzer Мисля че ще се справя, разбира се че ще се посъветвам с хора запознати с този модел на...
  8. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ще пострелям и ще снимам мишени с изпълнение от BT65 SB Elite но ми се иска някой да качи сники на мишени изпълнени на стрелба от ръка не от стойка
  9. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Що се отнася до поводите да пиша и питам тук, да, може би е така, за момента съм благодарен и доволен за съветите които получих тук!
  10. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Hatsan BT65 SB Elite : От както и прострелях оптиката мога да добавя че е много точна и силна пушка, без никакъв откат но е тежичка. Някой от потребителите тук спомена че трябвало да се настройва оптиката почти всеки ден, това са абсолютни глупости, поради липсата на откат оптиката се закова и...
  11. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    От седмица имам Hatsan BT65 SB Elite и за момента съм впечатлен и от силата и от удобството за стрелба но е прекалено рано да давам мнение а и нямам база на сравнение. Лично аз не съм доволен от мушката спрямо мерника, мушката е много назад и фокусирането спрямо мушка и мерник е неудобно, също...
  12. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    По специално добавих още един уплътнителен пръстен, щуцера от ботилката към помпата е с мъжки накрайник с резба а накрайника на помпата в който се завива щуцера е с женска резба, просто вкарах уплътнителния пръстен вътре в накрайника на помпата, завих щуцера и започна да се помпи. понеже...
  13. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Реших си проблема колеги, благодарение за съветите на всички тук, по специално от съвета на ОГИ-ПЗ Проблема беше в помпата
  14. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ако намеря решение на проблема ще го напиша тек, благодаря за вниманието колеги Не бих се правил на майстор особено като все още не съм запознат с този тип пушки
  15. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Габрово
  16. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    няма абсолютно никакъв теч на въздух просто помпя като замаян а манометъра отчита само по няколко бара, имам чувството че да стигна до 100 бара трябва да помпя цяла седмица по 300 помпи на ден Все пак има нещо нередно но не знам какво е
  17. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Свалих цилиндъра на пушката и го помпих отделно от пушката, що се отнася до помпата, да винтила за изпускане на налягането е завит добре и изобщо не изпуска въздух от никъде от магазин я купих и не беше напомпена, имаше съвсем малко налягане, около три-четери изстрела
  18. Любо

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    но манометъра на пушката задържа 15 бара, ако продължа да помпя се покачва налягането според манометъра на пушката но проблема е защо толкова бавно и трудоемко е след повече от 200 помпи едва 15 бара ми се вижда ненормално
Нагоре