Резултати от Търсенето

  1. Sen

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Да, ще се почувстваш като герой в Saving Private Ryan. Сега сериозно, пък и не е хубаво да се шегуваме с такива неща... Сплавта е твърда. Това не се отразява добре на цевите за ВО. Поради тази си твърдост също проектилът не ляга добре в нарезите на цевта и това води до по-лошата точност. То...
  2. Sen

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Ужас! Добре, че не е станала белята... Metal fatigue, вероятно... Никога не трябва да забравяме с какви налягания боравим...
  3. Sen

    Вицове и смешки

    - Скъпи, вярно ли е, че това е последният модел айфон за селфи? - Да. - А защо прилича на пистолет? - Стига си питала! Усмихни се и щракни!
  4. Sen

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Залягай и внимавай за рикошетите, друже ;)
  5. Sen

    RTI Arms

    Мм, Моричка, ще я видим ;)
  6. Sen

    Вицове и смешки

  7. Sen

    Вицове и смешки

  8. Sen

    Вицове и смешки

    Браво на Хасаня! :D
  9. Sen

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Факт. Пищака се пълни с помпата без проблем, ама булпапа ме озори... Веднъж беше, напълних го, но голямо помпане падна, не е работа. Помпата все пак се държи като краен вариант за полеви условия, когато времето не е стигнало да се напълни бутилката ;) Между другото, аз лично не пълня никоя пушка...
  10. Sen

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Напълно се съгласявам с колегата. Аз също предпочитам да пазарувам от чужди сайтове. Нееднократно съм се уверявал,че на нашия пазар се предлага по-лошото качество, говоря за всякакви продукти.
  11. Sen

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Зависи каква ти е цевта. Има логика .218 да уплътнява малко по-добре и така по-пълноценно да се "оползотворява" налягането зад проектила. Има и друго. 2 м/с не е толкова голяма разлика, особено в скоростите, които говориш. И като сложиш и обсъжданото от много хора за H&N в последно време - а...
  12. Sen

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Рекламата и маркетинга са страшно оръжие ;) Особено когато им се вярва.
  13. Sen

    Обяви от мрежата

    Без коментар. "Засегнатите", като умишлено не споменавам имена, май трябва веднага да се свържат с продавача...
  14. Sen

    KalibrGun

    На кой телефон звъниш?
  15. Sen

    Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

    Само да добавя към предишния пост (модераторите може би ще ги обединят) - няма как да се cock-ва/decock-ва, тъй като това е от т.нар. hammerless дизайни - няма ударник, който да удря по клапан.
  16. Sen

    Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

    Не. Аз като приключа стрелбата, ако имам проектили останали в барабана, просто завъртам към цевта празно гнездо. На пистолета с новото капаче за зареждане могат и да се изкарват проектилите от барабана.
  17. Sen

    Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

    Напълно съм съгласен. Последната версия със сигурност е по-тиха с новата лека промяна в дизайна на шрауда. Това е само един пример. А това че е карбонов шрауда и има и версии с карбонов приклад са още по-големи плюсове.
  18. Sen

    Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

    Обяснявам по "точки" ;) Пистолетът не се обезвъздушава оттам. Има болт тип "еврейска звезда" отгоре на цевната кутия, ще му изкара очите на завалията :D Така че тая играчка, която той показа, е безпредметна. Минали са ми три Хубена през ръцете, всички 6.35. Нито един не е засякъл с чашка на JSB...
  19. Sen

    Rangefinder какъв и от къде?

    Напиши в Google "Artbull Rangefinder", може и направо в AliExpress. Това е една добра опция.
  20. Sen

    Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

    @Gogata моля да погледнеш поста на колегата dilom08. Той обяснява ситуацията.
Нагоре