Резултати от Търсенето

  1. P

    DIANA

    Пропуснах най-важното - цената на Дианата. Космическата сума 25 евро :D:D:D Дай Боже всекиму!:D:D:D:D:D:D
  2. P

    DIANA

    Привет на всички колеги! Разгеле, успях да се прибера. Никога не съм имал по-плодотворна командировка. Професията ми ме отвя в Брюксел. Благодарен съм на белгийските ми колеги, които още веднъж доказаха, че са момчета на място. При посещенията ми в град Лиеж, случайно налетях на техния БИТАК...
  3. P

    Приклади - изработка и поддръжка

    Привет, Локи! Страхотен си братле! Скоро ще те потърся за консултация. :rambo:
  4. P

    Снимки на вашите пушки

    Привет, Добри. Аншуцът ти изглежда страхотно. Апропо Фанито никилирано ли е или е хромирано. Ако да, то къде си го правил? Още веднъж голямо браво!
  5. P

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Привет колега. Снимка ще мога да постна, когато се прибера в БГ август месец. Тоягата е оставена за тунинг при един от най-големите маниаци на пружинната пневматика. :D Той има Хатсан 135 от старите модели, какъвто търсих аз навремето, но не успях да намеря. Според него старият модел позволява...
  6. P

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Привет на всички колеги! Аз също стрелям с две очи. Наистина клипа на 99 процента е реклама, ама не е невъзможно това, което е показано. Прави ми впечатление, че новите пушки на Хатсан, особено пружинните, имат доста подобрения. Като например цевите. Старите, грубо нарязани цеви са вече в...
  7. P

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Много ценна информация, колега Peko.:cheers: Браво!!!
  8. P

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Колеги, някой от вас пробвал ли е да сваля калибър на чашка посредством валцоване или прекалиброване? Голям проблем са ми свръхтежките проектили в калимър 4,5 мм. Има една Словенска фирма, която произвежда матрици от бронз, но те са за леене. Неща да си тровя и без това натровеният от Чернобил...
  9. P

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Колеги, смятам да прекратим дотук с дразгите и обидите. Смтам, че сме големи хора и странчните наблюдатели виждат кой какво може. Тук се получи: "едно си баба знай едно си баба бай". Предлагам да се върнем на темата за студено пресовани проектили, защото за нашия форум това е нещо ново и вместо...
  10. P

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Привет на всички колеги! Joro_ihr, колега, не считам, че изтъквайки качествата на определен майстор, е обида. Двата клипа, които е пуснал anibis с какво те впечатлиха? Този човек - Миро - anibis от Варна, считайки себе си за майстор не е нищо повече от всички нас. Напротив, той е човек без...
  11. P

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Привет на всички колеги! Ей, анибис- Миро от Варна, човече неграмотно, научи се да пишеш на български и разбери най-накрая, че думата ТВИСТ, не е твист, а е ТУИСТ! Във форума влизат млади колеги, хора, които тепърва се запознават с въздушното оръжие. Ние технически грамотните, като изключим...
  12. P

    SUMATRA by Eun Jin

    Да, колега, така е. Само че следващата смятам да започне от 7,5 джаула :D:D:D Ама това зависи от майстора. 7,5 джаула перфектно ще ми пасне за стрелба в хола или пък на вилата, ама пък и двора ми е подходящ за тази енергия. :cheers:
  13. P

    SUMATRA by Eun Jin

    Привет на всички колеги! Предлагам информацията, която се отнася до 9 милиметровите пушки да не я разтягаме тук в темата за Суматра, защото си има отделна тема за Биг Боре. Тунингът на пневматична пушка може да бъде изпълнен в два варианта - единият е преработка на част от оригиналните детайли...
  14. P

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Батка, като прочетох годините 78-79 бая се замислих :D:D и в главата ми възникна следната мисъл. Ами то по това време май още не е бил роден или е бил твърде малък въздушният цар Киро - anibis, Миро от Варна. :lol:
  15. P

    Валтер

    Браво, Янко! Отново ни показа как трябва да изглежда отвътре една добре работеща пушка.Продължавай все в тоя дух! В най-скоро време ще се видим да пием по едно вино. Наздраве!
  16. P

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Браво батка! Ще си позволя да използвам просташкия израз "въргаляш". Продължавай все така да въргаляш колегите с хубави и красиви неща! До колкото разбрах това е подарък за бай Иван - Inina за Коледа. :cheers:
  17. P

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги, привет! Притежавам някои от класиките на въздушните пушки като Аншуц 380 Файнверкбау 300 S, Вайраух 35, Вайраух 80, Диана 350 Магнум и още няколко продукта на тези фирми, ама не това е важното. Всичките ми пушки са смазани. Става въпрос все пак за принципи на механиката: триене на метал...
  18. P

    Регистриране на самоделка

    Привет, колеги. Тук в темата e един елемент от Варна, наречен Миро-Anibis, продължава да пише глупости, които, поради незнание или тъпоумие, по всяка вероятност ще навреди на хобито. Този елемент Миро Anibis - от Вана надълго и нашироко пише наляво и надясно как е регистрирал самоделки. Хей...
  19. P

    Haenel 312 , 311

    Lynx, като говориш за възпитание, къде беше, когато cilindura го наричаха селски тарикат и цървул? Ти присъстваше в темата и се подхилкваше! Можеше да дадеш акъл на твоя "подопечен" - anibis да не използва грозни епитети и определения, които са подходящи само за него. Можеш да влезеш в темата за...
  20. P

    Haenel 312 , 311

    Щеше, колега njatanasow,щеше. Миро от Варна сигурно щеше да го извърши. Този елемент, както го нарече един колега в темата за измамените (не правел тунинг, а произвеждал въздухарки), си позволява да нарича майстор като cilindura - майсторче и цървул. Бактън. Аман от дебилотъпанари. Аман от...
Нагоре