Резултати от Търсенето

  1. Е

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    http://arms.bg/search.html?phrase=hatsan+135 ей тука ги има ама точно QE не видях.
  2. Е

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    Да ви кажа доста стрелях вече от една седмица я имам тая пушка и не мърда оптиката. Мисля да пробвам да напълня приклада с нещо тежко, или да сложа някакво меко уплътнение пред буталото, пък ако замине оптиката ще споделя да знаете да не я монтирате тая оптика. Благодаря ви за отзивите!
  3. Е

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    http://guns.bg/Gamo_MD_412x44_AO-cat14-scat133-p9503.html?searchKey=&priceOrder=A&latestOrder=&items=12&promo=&ref=&needReg=&outlet= Ето това Гамо съм монтирал. Не вярвам да не издържи ама все пак... А тези моноблокове на каква цена вървят и по какво да позная че намаля вибрациите?
  4. Е

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    А как да НЕ потроша оптиката? Монтирана е на моноблок, има стопер, никъде по пушката няма хлабави болтове (последния път като я разглобих ги намазах с тредлок преди да ги навия - на монтажа също). Стрелям с двунога, ако има влияние това. Та какво остава? Да олекотя буталото по някакъв начин или...
  5. Е

    ChairGun3 Pro - Софтуер за изчисляване на траектория

    Оправих се аз. Благодаря много! Между другото ChairGun го има в андроид маркета напълно безплатно и след малко ще го пробвам колко е верен.
  6. Е

    ChairGun3 Pro - Софтуер за изчисляване на траектория

    А в тези файлове кое какво е? В смисъл най-отпред е изписан калибъра, след това марката и модела на чашката а последните две цифри БК и тежест в грейнове така ли?
  7. Е

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    В какъв смисъл да я пренапомпвам? Не че имам намерение да правя каквото и да било ама все пак хубаво е да знам. :D
  8. Е

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    Ами ако газовата пружина е заводската на Хатсан? В смисъл оригиналната е сменена с Vortex пружина. Да очаквам ли да се разглоби оптиката от подписа докато целя някоя гарга? :D
Нагоре