Резултати от Търсенето

  1. I

    Варненска група - SEA WOLVES

    Благодарим, подобно и по-често да се сещаме за доброто
  2. I

    Добричка група

    Хм...ами защото по-евтино, лек фитнес, съчетан с непреодолима нужда да си докарвам пришки по пръстите и губене после на време в търсене на уплътнения, които ги няма и най-вече упражняване на самопридобити умения на майстор помпаджия, а скоро може и като чирак оръжейник на Хасани....Абе луда...
  3. I

    Добричка група

    Колеги, я дайте съвет с каква смазка се маже помпа Хатсан, че да не прецакам някое уплътнение. В упътването пише че на около 500 помпи се смазва ама никакви други указания...нито от къде нито с каква смазка
  4. I

    Варненска група - SEA WOLVES

    Вече започнаха да я публикуват тук: https://rio.bg/oferta/Ybob/strelba-s-boen-pistolet-20-patrona-kalibar-9h19-mishena-i-napatstviya-ot-instruktor-za-11-45lv-v-strelbishten-kompleks-kombat
  5. I

    Полиамиди,тефлон , полиуретан. Кое за какво и къде? Маншети, клапани, О-пръстени

    Някой да знае къде могат да ми направят или да си намеря уплътнение за въздушен СО2 пистолет за иглата на бутилката Пистолета е Crosman C21, че нещо леко ми издиша в последно време
  6. I

    Варненска група - SEA WOLVES

    а къде ще се събирате?
  7. I

    Варненска група - SEA WOLVES

    утре е неделя?/
  8. I

    Варненска група - SEA WOLVES

    Мдааа, аз нямам нищо против, но се води работен ден и много колеги вероятно са на работа. Въпреки това очаквам развитие в положителна посока
  9. I

    Варненска група - SEA WOLVES

    айде честтити придобивки и безаварийно ползване, а кога ще ги "осветим":)
  10. I

    Добричка група

    Здравейте, случайно да имате планове за зимните месеци че имам едно хасанче за прострелване и разтриване и вероятно за доизкусуряване, а варненските колеги нещо се загубиха?? и къде ходите да правите тези срещи?
  11. I

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте, искам да Ви попитам, тъй като не съм влизал тук, може ли някакви координати на място където се събирате? освен това виждам има доста добре запознати с ПСП-та, може ли съвет за Хатсан БТ 65 Елит, заслужава ли си парите мисля за 6.35 калибър, в краен случай 5.5, тъй като големия трудно...
Нагоре