Резултати от Търсенето

  1. vencibull

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Едва ли някой ще се втурне да лови с ВО при положение, че една свястна пушка голям калибър с окомплектовката идва на 2 бона, а за тия пари има доста добри ловни карабини.
  2. vencibull

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    Аз не знам колко трябва да е заготовката, не знам и че има фира при струговане, ако ги знаех тия работи нямаше да ви питам нищо. Виждам снимки на колела с широчина 1см за това мислех че и заготовката трябва да е толкова или близо до това.
  3. vencibull

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    Аз чета ама като не знам дали “пластмаса (PLA, ABS, Nylon)” е достатъчно здрав материал за тая работа? Ще върши ли работа тая пущина?
  4. vencibull

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    Аз искам само диск да изрежат, иначе друг човек ще го стругова, но ми казват че диска може да е минимум 2см дебел което ще дойде множко. Иначе съм решиш колелото да е същото като на дидирай, за да мога да си зареждам барабана от лявата страна. Накратко - 2см дебелина май не ми върши работа? Ти...
  5. vencibull

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    Не разбрах? Как принтера ще ми помогне? Какви присъединителни размери? Обясни моля, за първи път ще се занимавам с тая пущина
  6. vencibull

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    Значи са пак се обадих човека каза че под 20мм не режат, машините им не могат? Тоя ли е някакъв нещастник и не иска да се занимава с рязането на 1 парче или аз нещо не обяснявам правилно? Давайте други предложения от къде мога да намеря заготовка?
  7. vencibull

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    Звъннах на фирмата която колегата рашко е написал, казаха ми че минималната дебелина е 2см, чудя се тва няма ли да е множко? Вашите колела колко са дебели?
  8. vencibull

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Някой разглеждал ли е еър форс тексан? Масово го взимат в .45, но имат и в .30 и 308, колко ли изстрела прави в .30 с тая голяма бутилка? Дават го 170 фут паунда енергия при .30?
  9. vencibull

    Мероприятия за 2016г.

    Айде на 16ти?
  10. vencibull

    Мероприятия за 2016г.

    В бенча за фак може ли да се стреля с 16ка? Бенч само до 25м ли се прави?
  11. vencibull

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    От какъв материал ги правите тия колела? Какъв е най-добрия диаметър, така че да се въведат метрите коректно без да са много сбити? От къде може да се намери материал за колелата?
  12. vencibull

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Знаете ли на какъв принцип се определя в коя държава ще е световно по фт или бенч?
  13. vencibull

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Най накрая намерих с какво се е стреляло на последното световно. https://airgunaccuracy.wordpress.com/field-target-equipment-at-the-2015-world-championships/
  14. vencibull

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Мерси колега, след сондиране на мнение от хора които смятам за вещи и аз стигам до тоя извод. Дано скоро се сдобия с това бижу!
  15. vencibull

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Още по-зле става....колкото повече гледам толкова повече се двоумя? Никото има ли гаранция като сайтрона (доживотна я водят) само с 1/8 кликове ли е? За цената на сайтрона ще си взема нико с регулируеми монтажи и колело....че и ще останат бая парици. Също така ако купя нико имам няколко избора...
  16. vencibull

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Гледах там, страницата с тая статистика не съществува вече, има го само класирането
  17. vencibull

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги къде мога да видя класацията на световното по фт, но да пише и с каква пушка и оптика е бил състезателя? Че намирам само имена и точки....
  18. vencibull

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Какво ще значи че не става фабрично? Не може да мери точно ли? Може ли да се стреля на кликове? Кой е тоз вортекс?
  19. vencibull

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Точно цената ме двоуми толкова много. Сайтрона въпреки, че изкараха с5 още държат цена около 2300лв, докато никото го има за 1500-600лв. Не съм гледал през Нико и не знам как е. В интернет просто не можеш да намериш категорично мнение кое е по-доброто, едни харесват едната, други другата, има...
Нагоре