Резултати от Търсенето

  1. chaushmg

    Недоволни или измамени

    на грозданчето утре ще му намеря адреса и ще постна, ако искаш да го изненадаш
  2. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    внимавай, поискай преглед преди да платиш, мене за малко да ме ужулят
  3. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    здравейте колеги, искам да питам за вашето мнение относно смяна и леко удължаване на цевта на въздушния пистолет мп 654к, за да може да се използва със заглушител? Дали е възможно, ако да бихте ли препоръчали добър майстор, който може да го постигне?
  4. chaushmg

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    интересно, сериозно разминаване между цените в бг пазар и испанския, на какво ли се дължи?
  5. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    чисто нов е 290 лв във В. Търново и всички модели са от оръжейна стомана, въпросния пистолет от обявата, като се има в предвит, че гумичките подлежат на смяна макс 180лв, лек ден
  6. chaushmg

    Мнение за Hatsan Factor rg

    Ники, в предвид богатия ти опит и супер адекватното отношение спрямо хората(в това число и непознати) ти имам пълно доверие, щом казваш, че е ужас значине кошмар. Далече от фактора :))))
  7. chaushmg

    Мнение за Hatsan Factor rg

    Здравейте колеги, може ли мнение за Хатсан Фактор рг, бях собственик на Еваникс ар 6, която ми беше първата пцп пушка, но се разделих с нея поради големия преразход, какво ви е мнението за Хатсан Фактор?
  8. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    разбирам :), а как стои въпроса с гумичките и уплътненията, често ли подлежат за смяна?
  9. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    извинявам се за пропуска, пропуснал съм да отбележа 'на разумна цена'
  10. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    Здравейте, търся да закупя мп654к в добро състояние
  11. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    от стругар :Д
  12. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    колега, тия пистолети наистина са много здрави и са от оръжейна стомана, спор няма.. но от страна на клапани и уплътнения са много зле.. трябва ти ремонтен комплект и ако имаш възможно купи 5/6 да имаш, че се полагат за смяна на всеки 5 месеца
  13. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    а кой модел се търси най-много за 'дасивкарватаралежвгащитом'
  14. chaushmg

    МР 654 К Макаров

    Много добра находка, аз също търся, но не разбирам защо ги дават толкова скъпи 2ра ръка по 300лв :х идиоти на всеки км
  15. chaushmg

    Кърджалийска група

    bump! Има много ясно, ако следите форума се свържете с мен! Да излезем да постреляме малко :))
Нагоре