Резултати от Търсенето

  1. O

    PCP на МЕТАН - споделяне на опит, проблеми, решения...

    А това развиване и завиване не може ли да го избегне някак си?
  2. O

    PCP на МЕТАН - споделяне на опит, проблеми, решения...

    Здравейте, ще минавам на метан и исках първо тук да попитам дали тази зареждачка ще е подходяща за този бутилка която имам и къде трябва да се монтира, между крана и бутилката или между крана и зарядното? https://elenagas.com/зарядно-устройство-за-метан-автоматично-универсално-Emer-Valc367
  3. O

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    С тоя моя проблем се справих като пробвах няколко комплекта и накрая един пасна та чак не излиза от дупката. Еврейски звезди и шестограми се въртяха почти свободно но купих нов комплект повече и по малки камъни и много добре пасна. Ето това е комплекта който ми свърши работа...
  4. O

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Ще пробвам тук при някой стругар да го направи, но отида ли до Пловдив ще си взема две за резерва. Благодаря за упътването на колегите mobilen и hristoss :cheers: Ще правя поръчка от кралето, ако някой му трябва нещо може да поделим пътните!
  5. O

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Само кажи къде да търся магазина като дойда
  6. O

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Аз съм от Свиленград и да ти кажа по нашите магазини няма такъв избор.
  7. O

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Болта се развива лесно и ще пробвам да го направя за права отвертка до като намеря с какво да го сменя.
  8. O

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Благодаря, в калибър 6,35 с 60см цев, но я кажи от къде да се сдобия с едно такова качествено, защото това се движи на ръка и не искам да стрелям така.
  9. O

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте момчета. От вчера се сдобих с ФХ Импакт мк2, но пристигна със свален дотиквач(така мисля че се казва частта която набутва проектила в цевта) и след като сложих дотиквача на мястото му се опитах да го затегна с малкото болтче което е предвидено за целта, но малкото болтче е за шестограм...
  10. O

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Момчета пушките от Кралето по коя фирма ви ги доставят? Аз питах няколко фирми за доставка от Швеция но категорично ми отказаха!
  11. O

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Момчета има ли вариант някоя фирма да вземе и достави пушка от Швеция (пушката вече е платена)? Имам приятел който може да ми я вземе от магазина но е изключително притеснителен и все още не знае езика и не знае по коя фирма може да ми я изпрати! Има ли вариант от тук да изпратя фирма да я вземе...
  12. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Момчета дайте конкретно предложение за оптика със приближение която ще издържи на Кометата? Искам хубава оптика и мога да вдигна още малко бюджета!
  13. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Това значи ли, че ако взема нещо такова, има вероятност да се счупи? LEAPERS-UTG-3--12x40-25.4 или тази vortex
  14. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, след прочетено във форума се спрях на Кометата, но не намерих тема с препоръка за оптика за нея, и за това се обръщам към вас с надежда да ми препоръчате нещо хубаво! Това ще ми е първа пушка но оптика може да остане и за следващата ако реша след време да се сдобия с някое ПЦП! Бюджет...
Нагоре