Резултати от Търсенето

  1. tirex

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит Рожден ден, Миро! Желая ти много здраве и късмет!:cheers:
  2. tirex

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит Рожден ден Миро /anibis/!!! Да си жив и здрав! Много пушки да си купиш и много булпапи да направиш!:cheers:
  3. tirex

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Този пистолет, май го няма никъде. Във Варна не можаха да го доставят. Пратих запитване до Армс-а/Arms-bg/, ама направо си ме отсвириха и не ми отговориха. Отидох на място в магазина им и бях любезно осведомен, че скоро не е внасян в страната.
  4. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    И аз бих дошъл.
  5. tirex

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Та в тази връзка 5,5/към11-12дж/ или 4,5/към 8-9дж/ и струва ли си модела с приклада?
  6. tirex

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Днес четох за този пистолет в нета и видях, че в някои сайтове се продава с ГП на Vortex. То и аз се позамислих за него, другата седмица може да ходя до Сф, та не се знае...
  7. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ееее, честито! Със здраве да си ползваш пушкалото! Радвам се за теб!:) Браво и за компресора! :bravo:
  8. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Аз съм навит за утре, ако още важи предложението.
  9. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Утре ако някой смята да ходи, да драсне тук!
  10. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Абе може, ама да се уговорим нещо евентуално за след сряда. Само дано не ми заемат от работата цялата седмица напълно, т.е. и след работното време. P.S. То някой ходи ли изобщо на стрелбището?
  11. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Добре, в 12ч тогава да е.
  12. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Утре към 11.00ч ще врътна към мястото, ако има някой добре, ако не ще видя нещо друго!
  13. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Тези дни, до обяд съм айляк, ако някой иска да постреляме, да пише!
  14. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Усети се на 2-ри етаж за около 1-2 секунди, даже не бях много сигурен, дори следващите десетина минути бях като струна, но повече нямаше нищо. След около 2часа, бях вече сигурен, какво съм усетил. Видях темата много по-рано, но не можех да пиша от телефона.
  15. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Утре някой ще ходи ли и кога при Слави?
  16. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    За утре нещо?
  17. tirex

    Русенска група - DANUBE POWER

    Във Варна, към 18.00ч имаше поне десетина. Направи ми впечатление, че е много лека. Но и тези са добри, поне на пръв поглед-...
  18. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    И аз ще гледам да дойда към 11.00ч. P.S. Ако някой иска да го взема отнякъде, да пише!
  19. tirex

    Варненска група - SEA WOLVES

    Аз смятам да дойда, че днес ме подгониха пчелите :). Ти ще бъдеш ли утре?
  20. tirex

    Обяви от мрежата

    Същия продавач, продава и един бинокъл/http://olx.bg/ad/balgarski-voenen-binokal-b-8h30-ID42Zpi.html/, описанието на който, ми напомня на едно лице, което може и тук да е регнато, но не съм съвсем сигурен!
Нагоре