Резултати от Търсенето

  1. рангел

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Грешка вече има поне в турция https://m.n11.com/zoraki-dipcik-hp01-02-modellerine-uyumlu-dipcik-P170115483
  2. рангел

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Не е тайна- 600 лири. Това са под 100 евро https://www.izmiravmarket.com/zoraki-hp-01-2-ultra,TA-16307.html
  3. рангел

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Някой знае ли разликата между hp-01 и hp-01-2 , защото аз не намирам. Тук е и мястото да се похваля, днес се сдобих с чисто новите hp-01-2. Цената му при комшиите е смешна в сравнение с нашите магазини!
  4. рангел

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Благодаря за линка. Мисля че ще е полезен и за други
  5. рангел

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Трябва ми помощ относно зораки! При разглобяването изгубих една дребна част от някъкав клапан. Та въпроса ми е някъде в бг дали продават такива неща
  6. рангел

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Няма да пропусна
  7. рангел

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Ч. Р. Д. Динко много здраве и щастие ти желая!
  8. рангел

    Хасковска група.

    Кире тактиката такава ли е? Напиваш ги и победата е в кърпа вързана!
  9. рангел

    Хасковска група.

    Зарибил си се яко значи! Дано имаш и късмет ще ти трябва! Пък после ще имаме повод за празнуване
  10. рангел

    Хасковска група.

    Жеков така няма да стане! Ако не си тренирал достатъчно не се надявай. Конкуренцията ще е голяма. Да се надяваме поне на една плочка в Хасково Аз ще ви стискам палци с бира в ръка
  11. рангел

    Бенчрест турнир 28.06

    Отсега си личи перфектната организация! Браво Оги!
  12. рангел

    AGN Technology - VULCAN

    Започвам да събирам стотинки, дано да успея някой ден!
  13. рангел

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    То и тук има писано за него какво се прави. Ако не си наясно какво да правиш най-добре дай да ти я правят. За да стане както трябва нещата са комплексни редуктор ударник клапан пружинки настройки на скорости. Моята аз не успях и сега е във Варна при Миро anibis
  14. рангел

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Пиши на skandalo аз от него го купих редуктор със камерата не е сложен монтажа само вдно отворче се прави на цилиндъра между двата о пръстена. Каза ми че е продал стругчето но имаше наличен редуктор. Успех желая Иначе не ми стана ясно за какъв клапан към бутилка говориш?
  15. рангел

    Бенчрест турнир 28.06

    Аз ще идвам да гледам!
  16. рангел

    Хасковска група.

    Фотографа сигурно е прекалил с бирата!
  17. рангел

    Хасковска група.

    Голяма тишина! Героите са много уморени предполагам
  18. рангел

    Хасковска група.

    Киро звънкай като се освободиш да скочим до там да пръснем макар че няма нужда. Постреляхме доволно днес с господин Жеков! Малко снимков материал
  19. рангел

    Хасковска група.

    Нямам идея с какво се пръска. От къде да го взема кажи и няма проблеми Водях айкън от ветеринарна аптека гугъла помогна
  20. рангел

    Хасковска група.

    Няма да ти трява чадър сянка бол. Аз утре към 10 смятъм да съм там ако има желаещи да заповядат. Динко пак на работа
Нагоре