Резултати от Търсенето

  1. dilom08

    Булпап Huben K1

    Аз я пълня с най базовия модел на Туксинг
  2. dilom08

    Булпап Huben K1

    Ники, вдигни редуктора на 160 бара. При мен със 100 дж. от 300 бара до 160 прави 35 изстрела. Ако я пълниш от 350 прави над 50.
  3. dilom08

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    И аз имам същия. Резби не останаха от ремонти. Основен проблем е буталото на високото налягане - по тънко е от колкото трябва и уплътнението натича покрай него и стената. Правих ново бутало и нови уплътнения. Болта който го държи се развива и започва да удря отгоре в клапана. Докато не му смених...
  4. dilom08

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Не се впрягай! Като минат 2-3 хиляди сачми и ще се полира и няма да има проблеми.
  5. dilom08

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Не, не могат да се вкарват данните директно в оптиката и оптиката може да работи само с един профил. Ако ще ползваш различни сачми, слъгове и тн., почваш да въвеждаш с телефона. Това би трябвало да го оправят с нова версия на софтуера на самата оптика. Но за сега е така.
  6. dilom08

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Това се случва, когато манометъра не е поставен правилно. Уплътнението трябва да се постави преди резбата, т.е да уплътни отдолу, а не както е бил този. Този виждам че е уплътнявал на периферията. В този случай дори при затягане може да се скъса.
  7. dilom08

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Тези с кой монтаж са? Има ли батерия в тази цена?
  8. dilom08

    AEA оръжия

    Ще трябва мотокар за да си носи човек боеприпаси и въздух за стрелба. А как ли ще рита?
  9. dilom08

    Kral Arms

    Стъпката има значение за странично изместване.
  10. dilom08

    Kral Arms Bigmax, 6.35 или 7.62...

    Огледай се за някой Маверик употребяван. Може и да е малко по-скъп, но е много по добре.
  11. dilom08

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Зулус гледа по-добре през деня и през нощта. Приближението е по-голямо при Зулуса. Далекомерът работи по-добре при Зулус. ( може да засича дори малки обекти). Пард има профили за прострелка и профили на балистичен калкулатор. Всичко се въвежда директно през оптиката супер елемнетарно...
  12. dilom08

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    При Пард е различно. Там можеш да вкарваш всичко директно. При DS35 има освен профилите за различна прострелка и профили с различни балистични данни. За Зулуса може би е добре да се помисли за такова обновяване на софтуера, защото е доста дразнещо всеки път да сменяш чрез приложението.
  13. dilom08

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Настройваш го на 200 примерно. И да има някакво отклонение - то няма да е от значение. И без това не може да мериш много малки обекти на по голямо разстояние.
  14. dilom08

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    иначе няма как да го напълни. Поне аз не знам с какъв компресор.
  15. dilom08

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Трябва да смениш пръстените на редактора
  16. dilom08

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ами няма как, освен да сравниш с още един, за който знаеш, че е верен. Тези китайските не са много верни. Предполагам че на цилиндъра е верен.
  17. dilom08

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    За безопасност приемаш, че по-високото е вярно, както е посочил колегата по-горе.
  18. dilom08

    Пцп висок клас- Western , Lcs , Huben

    С Хубена, ако имате нужда от помощ, мога да помогна.
Нагоре