Резултати от Търсенето

  1. P

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Моя съм го направил така но е три камерен след разговори с Оги влиза си идеално в шрауда. За тишината си върши страхотно работата .След поставянето на тихото нямах промяна на точноста не е пропадала или изместена. За група не съм стрелял не ме интересува групата в момента кадето стрелна кърти...
  2. P

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Благодаря на SGS и ivodok за помоща. hidden не колега не си поръчвам пушка. Колегата с ник неим 7842 кое да вкарам в правия път.Колата лодката караваната..Дори и така да всеки сам решава за себеси едни имата пари да карат мерцедес другите карат каквото имат или могат да си позволят.:mad: това...
  3. P

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Здравейте имам питанка защото ми е за първи път си поръчвам стока отвън по точно от китай струва около 400 долара със шипинга излиза към 700 . Та от DHL София днес ми се обадиха че ми е задържана пратката от митниците имал съм 2 варианта те да ме представляват пред митницата а другия да пратят...
  4. P

    Обяви от мрежата

    https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-19600144/%D1%86%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D1%8A%D1%80-%D0%B7%D0%B0pcp?s=eb1fd612386846d06b597ab7520fe855.1
  5. P

    Обяви от мрежата

    https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-19461098/%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0-daystate-airwolf?s=52a1b7176b44bac9c6881728ad65751e.1
  6. P

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Оги благодаря за снимката . Днес ми пристигна оптиката ходих да пострелем на едно поле трещи си пушката спор няма . Сравнявам я със старото ат 44-10 . Ще се прави тихо със сигорност . От сопата доволен малко повече тежи вярвам че с времето ще посвикна . Светлйо кога ще се видим съберем да видя...
  7. P

    Добричка група

    Весело изкарване на бъдни вечер на цялата група . Нека всички желания да се сбъднат.
  8. P

    Добричка група

    Дано все така да се събираме че и повече да сме .
  9. P

    Добричка група

    За неделя и аз съм за
  10. P

    Добричка група

    Хайде че не съм пипал писалката .
  11. P

    Добричка група

    Честито и от мен.Почнаха дъждовете кога ште се събираме да стреляме
  12. P

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря . ще ги пробвам
  13. P

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    А как се представят
  14. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте знам че това не е темата но коментара на Иво който сте изтрили или той сам е изтрил .Крайно много ме ядоса не заради правописните ми грешки а заради това че ме изкар едва ли не без образование неможе човек без да го е виждал без да го познава да си прави някаквозаключение. По български...
  15. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Благодаря ви значи като цяло няма кои знае какъв проблем повече проветряване . За дишане абсурд нито ме влече ното ште се гмиркам . Само за помпане на пушката ште се ползва . Просто още се съм на 2 дали да я ползвам на въздох или на метан . В нашия град няма въздох но и не стрелям много . Пък...
  16. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    А какво трябва да се направи и дали е редно смисал безопасно.
  17. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте искам да попитам нешто. Изчетох темата и попаднах на нешто на което нямаше отговор. Една бутилка имали проблем ако се пълни с въздох после метан и пак въздох смисал да се редуват примерно разбирасе след изпразване и проветряване. Благодаря ви предварително.
  18. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Зашто да не мога доста съм си писал на лични дай телефон за връзка със теб и напиши кога е най удобно да ти звъна. Благодаряти
  19. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте искам да попитам тия маркучи от хидромат Варна могат ли да направят зарядна станция или продават само маркучи . Ако продават само маркуча можели да някой някакъв чартеж като отида при стругаря да му покажа какво оскам а не да обеснявам като индиянец да вметна бутилката е 300 бара...
  20. P

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Здравейте и аз искам размерите на тоя депингер от полимида и какви о пръсъени се слагат. Ако може разбирасе . Щте бъда благодарен.
Нагоре