Резултати от Търсенето

  1. svetlin

    Кюстендилска група

    Върташево
  2. svetlin

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Да споделя аз ,какво ми се случи миналата седмица. Купувам пушка 80 + джаула ВТОРА РЪКА ,без документи за регистриране в КОС,пушка на два месеца, единствено нещо, което мога да направя да искарам документ, че пушката е 16j .Звънях в София във ВИП,и те ми казаха земи пушката и я измерваме,но...
  3. svetlin

    Палатки и къмпинг

    Аз използвам това Dokio 200w С такъв контролер И инвертор 1000w и нещата са перфектни, миналата година на Доспат 5 дни ме валя само дъжд, без никакво слънце,но проблеми не съм имал никакви.Използвам 100АH акумулатор и вечерно време си беше постоянно на 100%. Осветление и телевизор повече от...
  4. svetlin

    Кюстендилска група

    Здравейте колеги, ако има други нека пишат. Пък може да спретнем една скара и да простреля ме .
  5. svetlin

    Палатки и къмпинг

    За каравана ли става въпрос.
  6. svetlin

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Здравейте колеги, има ли някой наблюдения върху Hatsan Factor, направи ви впечатление, че 6.35 я дават само 45джаула,което за мен е малко, иначе ми хареса работата на редактора в 5.5 от клипа по горе. Ще рискувам с една в 6.35 и отива при Ники за баене,но за мен има потенциал в тази пушка.
  7. svetlin

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Най накрая малко по подробно ревю на Factor RC.
  8. svetlin

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Ние тука се мъчим на 240м ,а съседите....
  9. svetlin

    Kuzey Arms

  10. svetlin

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Колеги, незнам дали това е подходящата тема,но дали някой има наблюдения от тази пушка.
  11. svetlin

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Andi става въпрос за Benjamin Trail NP не Xl.Сметнах че щом я продават с такива монтажи,мога да ги ползвам,а пък и моноблока ми идва някак груб за тази пушка.Днес смених монтажите с други и нещата са добре,а утре ще видим :).
  12. svetlin

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Забелязах, че се бяха малко разхлабили винтчетата на оптиката, но не смея да ги стягам много. Утре на ново пак монтаж и ще видим . Благодаря
  13. svetlin

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги, имам leapers 4x32 ,оптиката си дойде с монтажи,които сложих.Прави ми впечатление, че постоянно, когато отивам да стрелям групата ми е изместена. Въпроса ми е дали да търся други монтажи или направо моно блок? Става въпрос за пружинка,тип на закрепване уивър. Пушката я пренасям...
  14. svetlin

    Crosman Nitro Venom

    Нещата взеха ,че се получиха добре.Сглобих всичко (намазах маншета малко с графит от молив) и замерих с хроното.Скоростта се вдигна с 15м.с.,сега вече пушката е 18J и мисля ,че това е и максимома.Не изпуска въздух,когато духам през цефта ,така че съм доволен.Благодаря на всички отзовали се.
  15. svetlin

    Crosman Nitro Venom

    Молива ще свърши работа,мерси.
Нагоре