Резултати от Търсенето

  1. Vladimirchik

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Не Те извинявам казах че работя като шофьор та и аз карам кола предимно а ти като искаш да караш като мотор колата си заповядай можеш ли да караш по осевата без да пречиш на колити и от двете посоки можеш ли да минеш между колите и да застанеш най отпред и други такива ситуации не можеш а защо...
  2. Vladimirchik

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Оказа се че познавам засеченото от голфа момче и ми разказа че не е имало предистория засичането . Работя като шофьор и покраи мен минават много мотористи но не ми пречат а като съм с мотора не мисля че преча на останалите да карам по осевата изпреварвам минавам отпред на светофарите и карам над...
  3. Vladimirchik

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Стигнах до тук с разглобяването и мисля че се оправиха нещата Тумблерите работят и в двете посоки но незнам дали не мърда цилиндъра при отката на ГП предстои да провера
  4. Vladimirchik

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Пробвай в този аз съм доволен http://www.bggumi.com/?gclid=CPKOutmJtcQCFU_MtAodlCYAPg
  5. Vladimirchik

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    а като цени как са ? Казаха ми че ремонтирали и внесени от вън .явно ще трябва да отида на място че има тел .в нета но никой не вдига
  6. Vladimirchik

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    http://omz.bg/bg/page/109 може ли някой да сподели мнение за тези а и ми казаха че в завода ремонтирали отики но дали е така
  7. Vladimirchik

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте , някой може ли да ми каже как се разглобяват трумбелите или както се казват там . Както писах по нагоре имам проблем с норизонталния от средата на ляво не иска да отива явно нещо вътре е откачено . Моля ако някой е разглобавал евтина оптика 6-24× 50 като моята на която ще пусна и...
  8. Vladimirchik

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Колега шофьорска книжка не би трябвало да искат а по скоро лична карта и ако ви е проблем минаването на преглед разходете се до София тук може да се мине на много места и искат само документи и гледат спирачките а някаде и на тези неща не държът
  9. Vladimirchik

    Софийската група

    ГЛОБАЛ СОФИЯ ПРОПЪРТИС ЕООД ТЕЛЕФОН: 02 9239561 АДРЕС: СОФИЯ, бул. Мария Луиза 11 Това е фирмата която стопанисва бившия сервиз . Няколко дни звънях на този телефон и накои не вдигна . До колкото разбрах гъркиня е собственик а тази фирма я представлява
  10. Vladimirchik

    Софийската група

    Със сервиз Изток за сега нищо не става шефа на охраната ми отказа а немога да открия представителя на собственика който е някаква гъркиня. А и след като говорих с форумци вероятно е доста компромисно решение в смисъл не отговаря съвсем на изискванията. Продължавам търсенето
  11. Vladimirchik

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Ок не знаех и аз като теб почнах с скутер и ми се прииска ръчка . Жалко че имаш ограничение в кубатурата но дори 150 кубиковите вървят . Избери типа мотор и почваи да търсиш и си вземи някой който разбира на огледа останалото е късмет. Аз даже нямах визия какво искам просто исках да ми е на...
  12. Vladimirchik

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    има страхотни скутери мощтни бързи за по малко пари а и ще си законен особено ако ще го караш предмно в града е за предпочитане За Софиянци ако някой има желание на 03.03.2015 г. От 11.00 пред входа на НИМ в кв. Бояна трагва шествие с мотори нещо като почетна обиколка на София по случай...
  13. Vladimirchik

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    Мерси за съпричастноста
  14. Vladimirchik

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    Мерси ще проверя. Ясно че няма да е като на псп но тя разликата е огромна аз по скоро тъся лека промяна че при псп от 6 чашки три бяха без да искам
  15. Vladimirchik

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    А какво може да се човърка има намин за реглаж ли?
  16. Vladimirchik

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    А сега може ли да полума отговор на въпроса си ? За разликите и приликите знам . Аз питах може ли или не спусъкът да стане по мек в смисъ регулира ли се шлайфа ли се или само така може да работи. И се надявам на конкретен по въпроса отговор иначе ще затвърдите мнението ми че 2- 3 разбират а...
  17. Vladimirchik

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    Благодарности на колегите за точния отговор . Не това питах но пък и не това ми отговорихте. Страхотни сте
  18. Vladimirchik

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    Може ли да се регулира спусъка на Norika Dragon 4.5 ? Стрелях с пцп и имаше много лек спесък а на нориката е доста твърд . Може ли и моя да е мек и как става
  19. Vladimirchik

    Софийската група

    ЕВРИКА . А не пречи някои да поиска писмено становище относно конкретния казус от косаджия или които там знае закона
  20. Vladimirchik

    Софийската група

    Бившия сервиз е частна собственос и ако получим и усно разрешение затворени в хале не мисля че е проблем но тук се натъкнах на много юристи така че ако получим разрешение очаквам вещити в закона да уведомят или поискат нужните разрешения . Гледам че тук всчки се оправят поединично та реших да...
Нагоре