Резултати от Търсенето

  1. A

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Благодаря за съвета! Явно ще трябва бутилка. Много ми бяха полезни съветите Ви! Благодаря!
  2. A

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Ясно! Разбрах. Благодаря за съвета. А каква точно кислородна бутилка ще ми трябва? 12 литрова, ще стане ли?
  3. A

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Вече ти е отговорено. Хатсан, модел ,,Торпедо" се оказа един неудачен модел. Не случайно е слабо разпространен. Ако толкова си налетял напружинна въздушна пушка от марката Хатсан, прешоръчвам Хатсан 135 в калибър5.5. След някои доработки, пушката става много добра. Като цяло, със 135-ца...
  4. A

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Уважаеми съфорумници, съвсем сериозно се замислям да мина на РСП въздушна пушка. За мен, фаворит е новата Хатсан ,,Були", защото е компактна и мощна. Колебая се единствено за калибъра ( дали да бъде 7,62 или 9мм). Спираме обаче логистиката на оръжието. Никъде, нито в сайта на ,,Заримекс", нито в...
  5. A

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Е, това не е така. Ако Хатсан 135, е с изправен здрав маншет няма проблем с оптиките Leapers UTG. Едната ми 135 ца е с оптика 6-24x50 MLDRDTS Leapers от ноември 2008г. Не е мръднала. Настрел - над 5000 чашки (поне). Все я чакам да се счупи. На другата 125 ца съм с Leapers 3-9x40 MLRdTS и пск не...
  6. A

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Оптическите метници ,,Centerpoint" не ги препоръчвам на никого. През далечната вече 2008г. на по малкомот 100!изстрела, с напълно изправна пушка Хатсан 135 5,5 мм,отиката ,,Center point" се счупи. Беше варио оптика 3-9х50. По- добре оптикаб,,Leapers
  7. A

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги, хатсан 135 .30 калибър, в момента продава ли се в България? С голям интерес я селдя по нета тази пружинка...Странно ми е, каква ли е тази ПП пушка в калибър 7.62 мм... Говоря за тази от линка, по-долу
  8. A

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Иводок, 2007 г. - 2008г., в разстояние на 8 месеца, закупих 4/ЧЕТИРИ / броя въздушни пушки Хатсан/метеор 125 / 2броя / и Хатсан 135 / 2 броя /....На всички тях съм свалял и вадил фабричните нови пружини, за да извадя буталото за почистване на цилиндрово-буталната група...Всичко това съм го прави...
  9. A

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    ,,Галатиан" на ,,Хатсан" изглежда много ,,тактикуул", както казват сме иканците...Оставам с впечатлението обаче, че мненията за модела са противоречиви.....
  10. A

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Колеги, благодаря за своевременните отговори....Установих, че съм стерелял с JSB ,,Monster" 5,5 mm...Имам и кутия ,,Хатсян ,,Торпедо", но са по-зле като качество на отливката от ,,Монстер" на JSB....Отдавна не бях вадил въздушните оръжия от шкафа и съ забравил....Макар и моите ,,Хатсани" да не...
  11. A

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Странна работа, моята Хатсан 135 (5,5мм) и Хатсан 125 (5,5мм) при последните стрелби показаха най-добри резултати ( като групираност на попаденията и като проникваща способност ) със едни много тежки, турски чашки, брандирани, като ,,Torpedo" мисля (карам по спомен, защото кутийката е в другия...
  12. A

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Извинявайте, ама по-назад в темата чета мнения за добре извествният ми модел ПЦП на ,,Хатсан армс" АТ-44 / който е добре познат в БГ от края на 2008г. / и ВТ-65, но за ,,Галатиан" е постна работа... Поне от снимките тая ПЦП карабина изглежда меко казано впечатляващо....А 1300 лева не са много...
  13. A

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Да Линкс, аз също мисля така...Просто, чисто физически закони...не знам, какъв работен обем да има цилиндъра и какъв полезен ход следва да има буталото, за да изстреля изобщо извън цевта проектил с калибър 7.62......Това ще бъде проектил с маса 4-4.5, дори близо 5 грама... Не знам...Интересно...
  14. A

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги, тази пушка / Хатсан модел 30 в калибър 7.62 /, предлага ли се в България? зада не повтарям линка от ,,тубата" вИ ОБРЪЩАМ ВНИМАНИЕ НА ПРЕДХОДНОТО МНЕНИЕ..В САЩ турците внасят тоя нов модел пружиннна въздухарк в калибър .30.....Не знаех, че е възцмможжно толкова голям / като за въздущшно...
  15. A

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Много моля дайте ми съвет/мнение и/или препоръка/препоръки: заслужава ли си новото PCP на хатсан - моделът ,,Galatian"...Търся си РСР в калибър 5.5 мм, а нямам много пари.....
Нагоре