Резултати от Търсенето

  1. L

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Дали ще може да събира по-дълги проектили дивата котка?
  2. L

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Той бобкат-а също има нова версия, визията му е същата ма карантиите били различни.
  3. L

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Е то във Варна май е задължително да носиш тези неща постоянно с теб, защото иначе вечер е страшно :P Шегувам се естествено :-)
  4. L

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Ето един много изстрадал китаец от тези които ползвам ежедневно :) Определено китайската 410C не е същата като тази на Benchmade например :) ама за ежедневен тормоз си е идеален нож въпреки твърдата пружина и по-голямото тегло. Издържа на много тормоз :) Точи се лесно, този ще стане слънце...
  5. L

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    От много места съм чувал за въпросните 8 см, за това ми е интересно от къде е тръгнало. Иначе аз лично никъде до сега не съм срещал подобен текст. Изобщо не се старая да коментирам поведението на редовия полицай, който е решил да се заяжда. Въпроса е чисто теоретичен - къде има подобен текст и...
  6. L

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Аз преди години търсих такъв текст в закон но не намерих. Някой може ли да посочи линк?
  7. L

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Аз пък винаги имам в мен. Честно казано по-голям проблем имам с радиостанциите, нося ли, винаги се хващат за нея.
  8. L

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Мисля че няма нито една законова причина поради която да се притесняваш.
  9. L

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Аз също имам китайски реплики и определено има разлика в стоманите и то осезателна, но както се казва "за 5 лева - толкова" :-) ако човек не го тресе фенщината (като мен на тема Бенчмейд) спокойно може да си кара с китайските ножки с правилна поддръжка и малко компромиси.
  10. L

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Важното е ножа да те кефи :-) Трябва да можеш и да си го заточваш лесно и да държи повече време :-)
  11. L

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Да си кача и аз джобните ножки :-) Заради горния нож станах фен на M390 стоманата :-)
  12. L

    Софийската група

    Заради многото подвижни мишени :-P
  13. L

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    В мотото на сайта от посочения линк по-горе ... никой не говори за форума.
  14. L

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Въздушни пушки за ... лов
  15. L

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Ох как е полегнал миличкия ...
  16. L

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Да не пропускаме и разликата в цената. :-)
  17. L

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    COLT 45 http://arenabg.com/torrents/download/f5Lx2e21m6gvOW5NN03sAGgxSW_qCvkHdcikofneV5c/ Става за убиване на времето без претенции за нещо сериозно.
  18. L

    AGN Technology - VULCAN

    Може би аз нещо недоглеждам, регулатор има ли ?
  19. L

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Важното е, че Рейнджъра ти разнообразява живота. Представяш ли си иначе колко по-скучно щеше да е :-)
  20. L

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Поръчвал съм от този сайт и не съм имал проблеми.
Нагоре