Резултати от Търсенето

  1. KILLER

    ФТ Русе

    Класирането от ФТБР, Честито на победителите !
  2. KILLER

    ФТ Русе

    Благодаря на всички за помощта това състезание да се проведе! Случи се нещо което не се беше случвало до сега, ТРАСЕТО БЕШЕ "ИЗЧИСТЕНО"! Браво Ванка!!! Може би аз като организатор съм толкова доволен колкото победителя и сътворил чудото от 50т. Иван Янков! Поздравления на всички за добрите...
  3. KILLER

    ФТ Русе

    Божидар Чудомиров Милен Миладинов Христо Петров Румен Гергушки Иво Алдимиров Детелин Иванов Деян Марков Васил Попов Хайри Хутев Николай Димитров Николай Коновски Галя Павлова Калоян Пасков Надежда Гергушка Калоян Дулев Петър Илиев Владимир Нинов Михаела Златанова
  4. KILLER

    ФТ Русе

    Здравейте. На 14 и 15 Май в Русе ще се проведе двудневно ФТ състезание във формат 2х50 мишени. Мястото ще бъде същото където се провеждало до сега в Лесопарк „Липник“. До участие се допускат участници с въздушно оръжие до 16 джаула!!! Участие на двама човекa с една пушка ще се разрешава, но...
  5. KILLER

    ФТ "Бонсови Поляни" - София (24-25.07.2021г.)

    Страхотно трасе направено с много труд от шепа хора, Браво на всички!
  6. KILLER

    ФТ "Бонсови Поляни" - София (24-25.07.2021г.)

    Владислав Върбанов KILLER Steyr LG110 FT Sightron SIII 10-50x60 FT JSB Exact 0.547 16J
  7. KILLER

    Купа Балкантрейд 26-27.06.2021г.

    Владислав Върбанов KILLER Steyr LG110 FT Sightron SIII 10-50x60 FT JSB Exact 0.547 16J
  8. KILLER

    Некоректни онлайн сайтове, от които не бива да пазаруваме.

    Васко аз първи пазарувах от него, испанец и бърза работа са две несъвместими неща , както казват там " mañana" , чакал съм бая време но нещата идват ако ти се чака.
  9. KILLER

    ФТ Русе

    Благодаря на всички които бяха на ФТ състезанието в Русе , което решихме да е в памет на Дидо - Propar. Класиране ФТ Русе Дидо-Propar Честито на победителите! Благодаря и на групата която помогна с реденето на трасето, без нея едва ли щях да се справя сам.
  10. KILLER

    ФТ Русе

    Да това е пътя за трасето, мерси Пеко
  11. KILLER

    ФТ Русе

    https://goo.gl/maps/UsQvCtuQg6SYjLmd7
  12. KILLER

    ФТ Русе

    Не се ли отварят? При мен линка работи, но ще пусна нов.
  13. KILLER

    ФТ Русе

    Здравейте. На 22 и 23 Май в Русе ще се проведе двудневно ФТ състезание във формат 2х50 мишени. Мястото ще бъде същото където се провеждало до сега в Лесопарк „Липник“. До участие се допускат участници с въздушно оръжие до 16 джаула!!! Участие на двама човекa с една пушка ще се разрешава, но...
  14. KILLER

    ФТ Искър 17.04-18.04

    Владислав Върбанов KILLER Steyr LG110 FT Sightron SIII 10-50x60 FT JSB Exact 0.547 16J
  15. KILLER

    ФТ Асеновград 27-28.03.2021 г. (откриване на сезон 2021)

    Владислав Върбанов KILLER Steyr LG110 FT Sightron SIII 10-50x60 FT JSB Exact 0.547 16J
  16. KILLER

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    С какво ще стреляш дали тръба за фунийки или с пушка за 5к си е той избор и никой не те задължава да си с пушка за 5к. Къде ще спиш дали на палатка или в 5 звезден хотел също си е твой избор , с какво ще отидеш до дадено състезание без значение какво е дали на стоп или ще наемеш Ферари под наем...
  17. KILLER

    Русенска група - DANUBE POWER

    И на мен ми излезе работа, и аз ще пропусна
Нагоре