Резултати от Търсенето

  1. M

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    В крайна сметка купих това :) В неделя ще я прострелвям и да видим как е. Осветлението изглежда добре, изработката също. Похвалиха ми я в магазина, а и бе лт споменатите от вас марки
  2. M

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Говорих с магазина и ми казаха - ти си прецени, виж какъв точно монтаж ти трябва, какъв моноблок за нея е правилен и ние ще ти го продадем :D А аз си нямам представа хахахя :) Съгласен съм, че е по-добре да стои на механични, но искам разнообразие без да платя висока цена предвид, че пак ще...
  3. M

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Намерих следните в pushka. Eu Не видях някоя от тях да има подсветка на мил дот скалата (или дори да има, но за евтин продукт предполагам е нормално). Предполагам която и от трите да избера няма да има разлика или бъркам...
  4. M

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте :) 2-3 години стоя пушката под спалнята и от вчера ме е зачоплила (ще взема едно PCP), но преди това искам да сложа оптика на Norica Dragon 5.5. Не намирам инфо какъв монтаж да купя, та може ли някой линк към онлайн магазин та да поръчам набързо :) По спомен стрелях доста успешно на...
  5. M

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Мерси колеги, сега по празниците съм в отпуска и ще гледам да си поиграя с нея ;) Ако закъсам някъде по пътя на ремонта може да прорева за помощ :D За сега на 1во четене са - проверка на маншета, пружината (до колкото разбрах е сменена от някаква друга пушка, но нямам повече информация) и...
  6. M

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Защл да не си заслужава, не е проблем да се плати ремонта, но ми е чудно какво ще излезе като краен резултат. Мислех да се ползва за точна стрелба до около 20 метра, ако има възможност бих сложил една ГП и т.н. , все пак е малка и лека, дори не се усеща да тежи при положение прав. В цевта не...
  7. M

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    "Ново" попълнение - ИЖ-38, калибър 4.5, СССР. Попадна ми случайно и сега се чудя какво да я правя - приклада е зле, счупен е (вижда се на снимката) и ако го сменя този ще си го запазя за спомен, доста хлопа, трака и т.н. - смятам, че има нужда някой да я погледне и рециклира, ремонтира и т.н. ...
  8. M

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Не, за съжаление няма. Само ИЖ-та са, 4.5мм. Мерси, ще им потърся координатите :)
  9. M

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Аз отново бих желал да попитам нещо. Открива ми се възможност да се снабдя с няколко ВП, но нямат документи - на около 20-30 години са и да кажем, че човека не е знаел за тях (така става като чистиш старата си къща). Предполагам, че няма как да вдигнат необходимите J за задължително уведомяване...
  10. M

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Здравейте, не намерих къде да пиша и затова го правя тук. Приемате ли нови попълнения или някой път (ако имате сбирки) да дойда да се запознаем :cheers:
  11. M

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Мерси много. Русата и умната 2в1 я намерих ;) Сега да обобщя ако някой след време се чуди - 14 дни след покупката имате право на употреба на оръжието като през това време трябва да отидете да го декларирате в полицията. След тези 14 дни става лошо ако не сте го направили. Благодаря на колегите...
  12. M

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Не го знаех това. Тези неща ми ги обясни полицаят на входа, води се нещо като информация. Ако е така още сега паля колата и отивам над Пловдив в горите да я прострелям.
  13. M

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Вчера след като купих една ВП отидох до полицията да я регистрирам (оказа се, че работят от понеделник-четвъртък от 10 до 11) и не можах. Попитах дали мога в момента да я ползвам и ми казаха - не, не можеш, държиш я у вас и до 14 дни след покупката трябва да ни предоставиш уведомление и до 30...
  14. M

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Едно малко улеснение. http://printtargets.net/ Генератор за мишени - позволява да си проектирате своя мишена с калибриран размер спрямо печата - например център с 10мм, стъпка към следваща окръжност 10мм и т.н. (числата са примерни) това е една от моите
  15. M

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте :) ако не се лъжа от BAFT сте преместили домейна тук :) (ако ли не, извинявайте). Та по въпроса с метеорите, не мога да разбера АР1000 какво се води mk4-5-6-1-2...s или какво и е обозначението, защото намерих резервни части колкото искате (в случая важното е пружината)...
Нагоре