Резултати от Търсенето

  1. oblaka

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Яд ме е че пропуснах, но състезанията по ФТ са ми приоритет. Било е супер сбирка. Следващия път живот и здраве.
  2. oblaka

    Air4Guns - Горивото за вашите пушки!

    Успех в начинанието.
  3. oblaka

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Благодаря.
  4. oblaka

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Какъв размер са пръстените на зареждачката, че схемата ги няма. Знае ли някой.
  5. oblaka

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Принципно е добре да има още един дехидратор след втората стрпен, но засега толкова. След втората степен имам два големи филтъра. Обмислям вариант зс оше един(същия модел) след втората степен. Мисля варианти оше. Другия вариант между първа и втора да сложа серпентината а този да го преместя след...
  6. oblaka

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Това поръчах аз. Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN39.58 | yong heng 0-30mpa High Pressure Paintball Refilling Air Pump Spare Parts https://a.aliexpress.com/_mLUG30U
  7. oblaka

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Поиграх си днес с моя компресор. Бях поръчал дехидратор от young heng и реших да го присадя на моя. Наш Лочи се смяна само на единия нипел(долния). Не знам кое налягане е там . След монтажа го пробвах, като охлаждам директно на течаща вода и съм много доволен. Бутилка 4л. я вдигна от 200 до...
  8. oblaka

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Като за ФТ стрелец и бивш бенчрестаджия съм си капризен. Може би съм уцелил пушка. Ще видим. Утре пак ще има кекс на поляната
  9. oblaka

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Егати. Само аз ли си взех ФХ и съм със широка усмивка от първия слъг. Сложих оптиката на опрична0 как си идва от завода. Хубав монтаж и о чудо. Само корекция по вертикала. Втори и трети изстрел почти в същата дупка. Какво повече да искам. Само стрелба и усмивки.
  10. oblaka

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    С удоволствие ще се включва в разпивка със стрелба, стига да съм свободен де.
  11. oblaka

    Приложения за мобилни телефони

    Явно ще съживявам някой стар андроид от тия дето се търкалят в шкафа
  12. oblaka

    Приложения за мобилни телефони

    Нещо не мога да намеря нито стрелок нито чеъргън за айфон. В маркета ги няма.
  13. oblaka

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Стрелям ФТ с Шмид и Бендер. Честно казано през друга оприка вече ми е тегаво да гледам. Кристален образ и огромна детайлност на изображението. Как се казва от метър не е толкова детайлно като през оптиката.
  14. oblaka

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Я виж ти какво довя снега в къщи. Да видим дали ще се харесаме. Уйкенда предстоят тестове
  15. oblaka

    Фийлд Таргет Нови извор (26 - 27.08.23г.). Кръг от шампионата на България.

    Здравейте, На 26 и 27 Август ще се проведе поредното за сезона състезание по Фийлд Таргет. Формата на мероприятието ще е 2х50 /два състезателни кръга по 50 мишени/ Всеки състезателен кръг ще се зачита, като отделно състезание в рейтинговия шампионат. До участие ще се допускат участници с...
  16. oblaka

    Трети кръг от ФТ шампионата Искър 13-14.05.2023

    Ще те уредим. Като ги резнем леко отпред с клещите
  17. oblaka

    Extreme benchrest Serbia

    Не е лесно. Когато човек няма капацитет да води нормален разговор, напада и обижда. Да не говорим за правописа. Втори клас имаш ли завършен? Няма смисъл да влизам в полемики с прост индивид. Съжалявам че навлязох в хабитатът ти. Имах добро намерение с леко градивна критика ама нейсе. Остани си...
  18. oblaka

    Extreme benchrest Serbia

    Колега. Не знам дали мога да те нарека колега с тези изказвания. Направих ти забележка без лоши чувства ама явно толкова ти е капацитета. Къде става въпрос за фт. Хората имат бенч 16 дж, от който се интересуваме доста хора от форума. Миналата година участвахме на бенч състезание. Злобата си я...
  19. oblaka

    Extreme benchrest Serbia

    Колега Коцкар, искам да те помоля, когато пишеш по чужди форуми, говори в единствено число. Няма как да знаеш дали всички други не ги интересува Фийлд таргет или стандартен Бенчрест. Не е редно да пишеш, че Ние не се интересуваме от друго освен стрелба над 100 м и над 100 дж. Не го приемай като...
Нагоре