Резултати от Търсенето

  1. Архитекта

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    Остават точно четири седмици до първото за сезон 2018 рейтингово ФТ състезание. Време е за записване. Мероприятието ще бъде двудневно и ще се проведе на 17-18 февруари в стрелбищния комплекс на НВУ "В.Левски", гр. В.Търново. Състезанието ще бъде организирано от великотърновската група и ФТКС...
  2. Архитекта

    ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2014.

    Колеги - приятели на ФТ, На 16-ти август /събота/ на стадиона в с. Леденик ще се проведе открита тренировка, организирана от ФТ Движение "Мускетари". Дисциплини: 1. Фийлд Таргет: импровизирано трасе от 20 мишени. 2. Лапане на...
  3. Архитекта

    ФТ състезание "Леденишка пролет" - В.Търново, 15.03.2014г.

    Уважаеми колеги - ФТ състезатели, Имам удоволствието от името на ФТ Движение "Мускетари" да ви поканя на първото за сезон-2014 Рейтингово ФТ състезание "Леденишка пролет". Мероприятието ще се проведе на 2-ри март - неделя край стадиона в с.Леденик...
  4. Архитекта

    ФТ състезание Купа "БРИТОС" - Велико Търново 04.08.2013.

    Уважаеми колеги ФТ стрелци, Досега неведнъж съм ви посрещал на търновски терен през зимните месеци, та реших този път да проявя малко милост и да ви поканя при по-нормални температури - т.е. ... посред лято :sunny: :P :D ! Зад тези екстремни условия, обаче се крие една прохладна...
  5. Архитекта

    ФТ състезание "Огнен ноември-ІІ" 24.11 - В.Търново

    Колеги-почитатели на дисциплината "Фийлд Таргет", Имам удоволствието да ви поканя на третото и заключително за тази година мероприятие на ФТ Движение "Мускетари": ФТ състезание "Огнен ноември - ІІ". Мероприятието ще се проведе на 24-ти ноември-събота на обичайното...
  6. Архитекта

    Правила за провеждане на състезания по Фийлд Таргет

    ПРАВИЛА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА СЪСТЕЗАНИЯ ПО ФИЙЛД ТАРГЕТ НА ФТ ДВИЖЕНИЕ „МУСКЕТАРИ” А. ПРАВИЛА ЗА ОРГАНИЗИРАНЕ И ВОДЕНЕ НА СЪСТЕЗАНИЯТА: І. СЪСТЕЗАТЕЛНО ТРАСЕ 1. Дистанции до мишените: от 8 до 50 метра. 2. Мишените се разполагат по 2, или 3 в коридор и се номерират...
  7. Архитекта

    ФТ Движение "Мускетари"

    Уважаеми колеги - почитатели на ФТ дисциплините, На 15.12.2010г. шестима ФТ любители от регионите В.Търново и Ловеч-Троян се обединихме около идея за организиране на състезателни трасета, наречена "Мускетари". Учредители на идеята са: Вальо /valens1968/, Дидо /dp1962bg/, Огито...
  8. Архитекта

    Разбивачи на митове

    Колеги, пускам експериментално тази тема, в която подобно на едноименното забавно-техническо предаване по Дискавъри ще можем да споделяме наблюдавани от нас практически опровержения или потвърждения на теоретични принципи и схващания относно пневматиката. Мисля, че могат да се получат интересни...
  9. Архитекта

    Снайпинг за пневматична пушка

    Както казват - момченцата никога не порастват :). И общата ни страст към пушките е едно от доказателствата за тази истина. От лятото ми се върти една идея и така и не можах да си я избия от главата. Затова реших да я довърша и споделя с вас: . Спортът ФТ приема, макар и условно, една визия на...
  10. Архитекта

    Първа зимна среща-състезание (20-21 Февруари) по Фийлд Таргет и Пн.пист. в зала.

    Колеги, погледнах годишния график на състезанията и установих, че зимната пауза е точно 6 месеца. Викам си - дали пък не може да се измисли нещо за тези от вас, които ще ги засърбят показалците през този период. Ето какво измислих: Местонахождение: Велико Търново /от София, Варна и...
Нагоре