Резултати от Търсенето

  1. Архитекта

    ФТ Асеновград 14 - 15 Номеври 2020г.(закриване на сезон 2020.)

    Чудесно мероприятие, прибрах се отпочинал и зареден с емоции и прекрасни впечатления ! Съчетанието на хотелска база с трасе в непосредствена близост е перфектната комбинация човек и да си почине, и да си отстреля.... От миналата година търся подобна подходяща база в предбалакана, безуспешно...
  2. Архитекта

    ФТ Асеновград 14 - 15 Номеври 2020г.(закриване на сезон 2020.)

    Пламен Иванов Архитекта RWS CA100 NSD 10-50x60 JSB 0.547
  3. Архитекта

    "ФТ Патрешко оупън”

    Включвам се с отделен пост във връзка с повдигнатата в настоящата тема дискусия по организационния казус: състезателни тройки. До момента се въздържах да споделя виждането си по този въпрос поради неудобство от личната ми състезателна "активност" през последните години, която е .. от дъжд...
  4. Архитекта

    FT Бяла Слатина 08.09.18 - 09.09.18

    Измина месец и половина от това мероприятие... Просто ми се наложи в този период да отделя работа от хобита, с тотален приоритет на работата... Та днес реших, че за благодарност и добра дума - няма давност да бъдат изказани...:) Много се радвам, че тази година успях да посетя тази...
  5. Архитекта

    "ФТ Патрешко оупън”

    Поредното чудесно мероприятие в Троянския край ! За мен то започна с топлината на тези въглени в барбекюто... И завърши с топлината на емоциите и усмивките при закриването на състезанието :) ! Поздравления към всички, които с труда си допринесоха да се случи тази...
  6. Архитекта

    "ФТ Патрешко оупън”

    Пламен Иванов Архитекта І-ви кръг 20.10.18: нощен ФТ, трасе: хотел "Реката" оръжие: Хайникен 500 мл чашки: каквито има в хотела ІІ-ри кръг 21.10.18: ФТ, трасе Пречиствателна Балансиращ състезател: ще стрелям зачетно само ако трябва да попълня двойка. Че да изпреварим очаквания дъжд... RWS...
  7. Архитекта

    FT Бяла Слатина 08.09.18 - 09.09.18

    Пламен Иванов Архитекта RWS CA100 NSD 10-50x60 Jsb 0.547 PCP
  8. Архитекта

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    Ето, че дойде моментът да ти отговоря, Васко: Стадионът на Леденик от години се ползва интензивно от младите търновски футболни надежди. През ден почти имат тренировки... През последните месеци направих няколко опита да намеря ново трасе за ФТ около Търново, но те останаха без резултат. Все нещо...
  9. Архитекта

    ФТ "Бонсови Поляни" - София (14-15.07.2018г.)

    Много съм щастлив, че след 6 години автомобилни перипетии по пътищата най-сетне се добрах до това дълбоко засекретено в гората трасе :) ! Най-близката дистанция, до която успях да се доближа през този каръшки период постигнах през 2013-та, когато след 240 изминати километра достигнах до ...
  10. Архитекта

    ФТ "Бонсови Поляни" - София (14-15.07.2018г.)

    Ти милост нямаш ли, че така дърпаш дявола за опашката :( ?!!! Кола си купих - слънце, тествах я веднъж до Асеновград и три пъти до Троян - върви. И всичкото това ... само и само да се добера до бонсовите ви баири през юли ! Винаги съм се отнасял с респект към аватара ти, защото съм виждал...
  11. Архитекта

    ФТ "Бонсови Поляни" - София (14-15.07.2018г.)

    Пламен Иванов Архитекта RWS CA100 NSD 10-50x60 Jsb 0.547 PCP
  12. Архитекта

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 09-10.06.2018 г.

    След толкова благодарности и адмирации към организаторите /в които всичко си е казано едно към едно както и аз го усетих/...чудих се, чудих каква ли "мъдрост" да напиша, че да споделя и аз уважението си към труда на домакините... И не намерих нищо по-искрено от това, което казах на Павката на...
  13. Архитекта

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 09-10.06.2018 г.

    Пламен Иванов Архитекта RWS CA100 NSD 10-50x60 Jsb 0.547
  14. Архитекта

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    Темата отдавна не е актуална, отново моля да бъде архивирана ;).
  15. Архитекта

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    Това за "ветераните" ... май не го разбрах o_O. Истината е, че ФТ е твърде камерно занимание у нас. С общо 30-тината практикуващи на национално ниво - трудно може да се реализира нещо различно от обичайните ни нискобюджетни сбирки по гори и поляни... Камо ли пък да се делим на начинаещи...
  16. Архитекта

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    Приятели, време е да обявя решението си относно провеждане на тази среща: По комплексни съображения отменям провеждането на мероприятието. Трудно беше за мен това решение на финалната права в организацията на това специфично състезание. И нито едно от съображенията ми не беше определящо. Но...
  17. Архитекта

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    Е, приятели, записването приключи. Време е да се преброим :): Записаха се 24 състезатели, един от които обяви много голяма вероятност да не дойде въобще, а двама - с ясна заявка за участие само в единия състезателен ден /но без да поставят въпроса за размера на такса участие при тези...
  18. Архитекта

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    Записани състезатели: 1. pavloff 2. oblaka 3. stannii 4. pellet 5. didarai 6. scandalo 7. NaDeTo 8. valens1968 9. vas2308 10. peko 11. Ludjev77 12. naskotninov 13. Kifa 14. CaMyPau 15. ivofox 16. KILLER 17. fatalen 18. apapazov 19. Jethro 20. Versenjetorix 21. BAD TORO 22. Djubey 23. kid 24...
  19. Архитекта

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    Записани до момента състезатели: 1. pavloff 2. oblaka 3. stannii 4. pellet 5. didarai 6. scandalo 7. NaDeTo 8. valens1968
  20. Архитекта

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    ВАЖНО ДОПЪЛНЕНИЕ: Всичко по битовата част вече се изясни. Затова моля: 1. Всеки, който вече се е записал да допълни в разговора си с мен записване за настаняване: - нощувки за 17-ти вечерта - брой и в каква стая - вечери за 17-ти вечерта - № меню и брой - закуска за 18-ти сутринта -...
Нагоре