Резултати от Търсенето

  1. DeadShot

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Привет. Приятел иска да си закупи оптика. На първо място търси да бъде компактна. Като увеличение 9-10х му е достатъчно (варио). Разбира се важно е и като картина да е Ок. Бюджета е 300лв. Някакви идеи?
  2. DeadShot

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Настройва се адаш. Иначе хваща всичко.
  3. DeadShot

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Стандартните тествай. Остави тези изгъзици.
  4. DeadShot

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Jsb 1.17 грама и H&N баракуда
  5. DeadShot

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Някой тествал ли е тези слъгове? Само знам,че са български. Дори не знам как изглеждат.. Мисля да сменя H&N,но с какво?! Нещо на прилична цена-качество
  6. DeadShot

    Хронографи и софтуер за тях.

    Привет. Колега си поръча от китайските хронита,но има проблем. Показва каквото си иска,а на моменти измерванията са Ок. Смени батерията с друга,но проблема остава. Тества го както с СМ,така и без. Пробва и с включено хроно към външна батерия,но… Хроното е от снимката. Това са и скоростите...
  7. DeadShot

    Kral Arms

    Привет. На биг макс може ли да се смени пружината на ударника с по-корава без да се престъргва? Идеята е да се постигнат 100на дж,като в същото време ударника да има свободен ход и съответно да се намали преразхода?
  8. DeadShot

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    h&n .250 38 грейна са по кутия. Ползвал съм такива,но .249 и имаха следи от калиброване,както при тези. Отделно в кутията има по-дълги слъгове които са графитено сиви без следи. Отделих ги и след малко ще пробвам на хартия има ли разлика. Чудна работа...
  9. DeadShot

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Една кутия,различни слъгове… едните ми изглеждат на .249 38 грейна а другите на .250 40 грейна. И имат голяма разлика в дължината… Случвало ли се е на някой?
  10. DeadShot

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    По спомен на ринга за зума има малък болт. Пробвай да не е пренатегнат. Поне на евтините китайци съм виждал такъв.
  11. DeadShot

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    щом си казал никой друг освен теб няма такова. Ти си в твоя си филм. Обясни на хората за .50cal.и кво си играят с тия плякалки 5.5 6.35
  12. DeadShot

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Затова масово за далечни дистанции при ОО се използва 6.5 creedmore,вместо 308win (7,62).
  13. DeadShot

    Настройка на оптиката .

    С тази оптиката каквото и да правиш… мишената все така ще си “мърда”.
  14. DeadShot

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Трагедия са колега. И като изработка и като точност поне с моя бигмакс. Толкова ли са кът такива слъгове?
  15. DeadShot

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Дайте предложения за слъгове в 6.35 “round nose “ или на БГ обли,но на нормална цена. Всичко е залято с hollow point от които съм страшно доволен,но все пак ми се експериментира. Не се търси олимпийска точност. Altaros няма да ги коментирам заради високата цена.
  16. DeadShot

    Kral Arms

    На времето имах такъв проблем с едни монтажи (евтини пикатини). На 50м център на 100 дот в дясно и т.н. Просто стояха килнати на една страна. Огледай да не ти е това проблема.
  17. DeadShot

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Има,но с леките 2.13 грама. На 56 метра групата беше 20ст. На 100м вече отваряха доста. За съжаление не снимах.Скоростта според мен беше висока 305м/с. Ще тествам и тежките 2.6 грама според мен ще летят супер.Заслужава си да се тестват. А за експанзия… брутални са чак стават на парчета.
  18. DeadShot

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Едва ли е случайна цената.Но,като знам как стреля бигмакса,дори с турски слъгове… струва си да пробвам.
  19. DeadShot

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Чашките на диана не са нито от jsb нито от h&n. Нямат общо и с двата модела. Пише,че са правени в Аржентина .Предстоят тестове.
  20. DeadShot

    Kral Arms

    При мен пък в 6.35 jsb да не види. С h&n групите са брутални. Всяка цев с различно мнение.
Нагоре