Резултати от Търсенето

  1. A

    Бързомерци-модели и използването им

    АЗ ползвам един боклук от продавалник.Ми доволен съм
  2. A

    Кухненски ножове

    Камъните Китайски или не наистина не са стока.Преди ползвах вътрешния елемент от ВВП-20Кв.Това са предпазители на входа на трафопостовете за ниско напрежение.Като знам колко имах а не си взех едно,за в къщи....Чупи се порцелана и се ползва звездата на която е навита стопяемата лента на...
  3. A

    Вицове и смешки

    На пазара двама търговци - единият продава мед, а другият зеленчуци. Търговецът на зеленчуци се радва на оборот, докато колегата му все още и един буркан с мед не продал. И му казал: - Помогни, бе колега, да продам малко мед! - Е добре, ще ти помогна! Иди пий едно кафе някъде и ела след час...
  4. A

    Вицове и смешки

    Дето си седи на стола и си гледа монитора.
  5. A

    Вицове и смешки

    На една жена умрял мъжът й. Тя пожелала да го кремират. Като се прибрала вкъщи, излязла на балкона с урната в ръка, отворила капачето, загребала с ръка от праха на мъжа си, издухала го в градината и казала: - Грозна съм била, а? Загребала втори път и отново издухала праха в градината: - Криви ми...
  6. A

    Моят автомобил.

    Нямам намерение да подсмърчам.Парите са си твои.В нашите сервизи или студия както ги наричаш,каквото се пипне си остава пипнато.Иначе като дойде време за сметката Естиматора на Ал Датата ряпа да яде.
  7. A

    Моят автомобил.

    Gлупости говориш'Та така.
  8. A

    Вицове и смешки

    Жена се прибира по-рано вкъщи и намира мъжа си в семейното ложе с младо, много красиво момиче. - Нещастник! Неверник! Капка срам нямаш! Как можа да ми го причиниш, на мен - майката на твоите деца? Искам развод! - Почакай, скъпа, заклевам се, че имам обяснение! - Добре, ама по-бързо, не знам дали...
  9. A

    Вицове и смешки

  10. A

    Вицове и смешки

  11. A

    Вицове и смешки

  12. A

    Kral Arms

    NP-03 e 35mm и е 180 куб.см Същото ще е и на NP-01 само ще е по къс ако е 150 кубика.
  13. A

    Вицове и смешки

    Един катаджия от доста време го боляла главата. Не минава и не минава. Вместо да вземе някакво хапче за глава, решил да иде на лекар, за да мине по-евтино и да не дава пари за хапчета. Отишъл при лекаря, човека го прегледал видял, че му няма нищо и решил да изкара пари от катаджията. Казал му: -...
  14. A

    Вицове и смешки

    Отиват бай ганьо българина и един американец в градината на бай ганьо. Българина решава да се похвали с доматите и вика: -Е американче виж в България кви сочни доматки имаме. А американеца с лека усмивка казва: Е ний в America кии домати иаме такива модифицирани колкото една баскетболна топка...
  15. A

    Вицове и смешки

    Деца си играели на двора. Едно момченце казало: - Като порасна ще стана мутра и ще си купя като това BMW. Друго се обадило: - Аз пък ще стана мафиот и ще си купя като този Мeрцедес! Накрая се обадило момиченце: - Аз пък ще се науча да дух*м като кака, защото и двете коли са нейни!
  16. A

    Вицове и смешки

    Пенсионер си карал Ладата. Нов Mercedes S class се изпречил, дядото опитал да го заобиколи, но забил във вратите му!!! Слиза огромната мутра, хваща дядката за ревера, вдига го и изревава: - Некролог, ше те прИбия! Имаш ли 10 000 лв. да ми платиш ремонта?! - Откъде?! ... с тази пенсия от 150...
  17. A

    Вицове и смешки

    Мъж отива на плаж,постила си хавлията и забива до нея табелка-за гледане 5 лева. Минава любопитна жена и пита-за пипане колко искаш? - 10 казал той. След няколко минути се връща и пита отново-А за сеанс колко? Госпожо,Той ако можеше да работи щеше ли да проси. Червената шапчица - северозападен...
  18. A

    Kral Arms

    Не се хаби.Хептен ще висне отпред.Моята прави два пълнителя с около 47 дж.Стига и толкова.За сметка на това накичена с оптика и висока база стрелям от ръка без проблем.Наздраве :cheers:
  19. A

    Вицове и смешки

    Един затворник в затвора седи в килията си и плаче. Пред килията стои началникът и пита двамата надзиратели: –Що реве тоз бе? –Иска посред зима да яде грозде. –А, един по-дебел отзад, не ще ли.. –Пробвахме. Пак плаче…
  20. A

    Вицове и смешки

    Иванчо го приели в пионерската организация.Напълни ли му главата с глупости и го натирили към дома. Втурва се той щастлив в къщи. - Мамо а пионерите трябва ли винаги да бъдат честни? - Да, сине. - А винаги ли трябва да казват истината? - Да. - Е, аз тогава си признавам: миналата неделя изядох...
Нагоре