Резултати от Търсенето

  1. A

    Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

    Някой слагал ли е такова? Ако да - върши ли работа и надеждно ли е? https://lovnistoki.bg/product/montajna-baza-kym-antabka/ Дали на максиматора болтчето на антабката е достатъчно надеждно за такъв монтаж или като цяло за бипод? Намира се в много тънка част от приклада и се отказах от ремък...
  2. A

    Хронографи и софтуер за тях.

    Добър вечер, момчета! Поръчал съм си и аз хронограф, но докато го чакам ми се ще все пак да си замеря пушката.. Дали някой от вас (Монтана, София, Враца) има хронометър, който не му е много оборотен и може да ми го отстъпи за няколко дни? Готов съм и наем да платя ;) Утре имам път към София и...
  3. A

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Момчета, някой друг да се включи? Няма ли дългосрочен доставчик на тежкото jsb в подкалибър 5.53? Намерих само няколко H&N - field target trophy и baracuda, ама нещо не ме кефят колкото jsb.
  4. A

    Walther / Umarex

    Благодаря! Ще тествам пушката надълго и широко преди да правя каквито и да е доработки, честно казано единствено бих удължил платото към момента, но не и на цената на кой-знае колко сила. И осмицата трябва да я преместя в края на цевта ама нещо е заседнала, отвивам болтчето и напъвам с все сила...
  5. A

    Walther / Umarex

    Момчета, на Максиматора има ли как да му удължа платото без сериозни операции? Предстои да го меря с хронограф, но онзи ден пуснах 60 чашки на 50м. и забелязах леко пропадане след 18-19 изстрела. Пълня до 200 бара и след два магазина, което са 16 изстрела съм на 150 бара - според манометъра на...
  6. A

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Александър Александров 0885607877 Монтана, Офис на Еконт в Младост 2 на бул. Монтана. Пусни с наложен ако имаш 2-3 кутии. Че имам нова пушка и ще пада плякане. Снощи намерих и къде да си пълня бутилката и съм повече от ентусиазиран да гърмя! :rambo::cheers:
  7. A

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте! Някой може ли да ми помогне в намирането на JSB 1.175 в подкалибър 5.53? Успях да открия само леките.
  8. A

    Монтанска група

    Много ти благодаря! :) В такъв случай, дай на лични един номер да се разберем за хроното.
  9. A

    Монтанска група

    Здравейте, момци! Вече съм горд собственик на напълно обзаведен валтер максиматор - съответно имам постоянен сърбеж за стреляне в ръцете. Някой от вас знае ли място около града ни където мога да прострелям пушката без вятър (хале, изоставен краварник или друго дълго помещение) ? Също така много...
  10. A

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    В амазон има доста добри ревюта и тя. За ПЦП ползва ли се моноблок при монтаж на такава оптика? Ако да какъв да търся? Пушката е Валтер Максиматор 5.5
  11. A

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Просто няма да я ползвам? Не намерих подобна с много добри ревюта без. Пък и не мисля, че ще ми е напълно непотребна.
  12. A

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Мнение за тази? https://pushka.eu/product/Оптика_KONUSPRO--PLUS-6--24x50-с-подсветка-червено--зелено-N7274 Има по-добри ревюта от предложените от вас (по-скъпа е, разбираемо) и има по-добри характеристики. Някой имал ли е такава? Ако конус като качество са прилични, следователно тази трябва да...
  13. A

    Монтанска група

    Здравейте, момчета, къде в Монтана си пълните ПЦП-тата/Бутилките? Че ми предстои покупка и обмислям вариант за компресор. И ако има активни стрелци, драснете да постреляме някой път ;)
  14. A

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги, препоръчайте ми моля оптика за ПЦП Валтер Максиматор 5.5, която да влиза в бюджет от около 200 лв. Зная, че не в много и ще се наложи да надграждам в един момент.
  15. A

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте, колеги. Бърз въпрос. продават ли се звукови модератори/надулници/дулни компенсатори/заглушители или както там се наричат за модели на 80-90 на Хатсан. Интересува ме има ли вариант за поставяне на такова чудо на шликовете на цевта без да се нарязва резба. Благодаря предварително! Поздрави!
Нагоре