Резултати от Търсенето

  1. le_corbeau

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честита Нова Година!!! Здраве и късмет на всички !!!
  2. le_corbeau

    Приклади - изработка и поддръжка

    Като гледам, само майстори са се събрали тук. Което означава, че съм попаднал на точното място. Имам един Marauder 2220. Прекрасна машинка. Но ми влезе една муха в главата. Реших да си префасонирам Мародерчето в мини булпап. За целта ще трябва да се консултирам с някой от по-опитните колеги...
  3. le_corbeau

    Въздушни Пистолети

    Напълно си прав lynx. Мародера си ми пасна като две и две. Просто сондирах мнение. Ако ме засърби крастата сериозно пистолетно, ще си взема Щаер или Валтер.
  4. le_corbeau

    Въздушни Пистолети

    Привет Колеги. Търся си PCP Пистолет. Разгледах каквото има да се гледа. ...и попаднах на ето това: https://www.german-sport-guns.com/shop/en/Diana-Bandit_1910000 Прилича ми на китайче /Artemis CP1M, co2/, само дето е PCP. Абе китайците като разбраха, че досега са яли само гарнитурата, направо...
  5. le_corbeau

    EDGUN

    От известно време се оглеждам в Горския дух на Едуард....само на видео....и съм се запътил към придобиването на един екземпляр в калибър 6.53, със стандартна цев. Като си купувах Мародера, си мислех че е голяма далавера да си имам пистолет, който да става на пушка посредством приклада, но...
  6. le_corbeau

    КРОСМАН пушки и пистолети

    sevdaka80, виж този линк. http://www.gmaccustomparts.com/All-Crosman-2240-1740. Има доста неща. Преди 2 години си купих цевна кутия и някои други части. Имах идея някой от нашите маистори да ми направи нещо като 2240...но накрая си купих оригинала. До колкото си спомням цевната кутия беше около...
  7. le_corbeau

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! На всички само хубави неща през 2017 година. И нека всеки се здобие с най-желаното....пушка, пистолет, хеликоптер /за да си превозва арсенала де/
  8. le_corbeau

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Харесвам американските пушкала, били стари или нови, въздушни или огнестрелни. Елементарни, дуракоусточиви, лесни за подръжка, безотказни, красиви..... Не съм виждал по-красив пистолет от Колт 1911, или по-красива пушка от Уинчестер 1873. За US въздухарките фаворит ми е 2220...просто не се...
  9. le_corbeau

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Ooooo...имало бая такива джаджи. Май намерих в София - Варум 1994. Благодарско anibis. Между другото, как върви проекта ти?
  10. le_corbeau

    КРОСМАН пушки и пистолети

    И така... Отново се връщам там, от където тръгнах - Crosman. Този път с Marauder 2220. Както знаете, това си е производство на Crosman, затова пиша в тази тема. Някои колеги знаят през колко пушки минах, но явно този модел е първата любов. На живо пистолета ме изненада приятно - много малък и...
  11. le_corbeau

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Нека първо да дойде....после презентираме.
  12. le_corbeau

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Добре. Ще ми трябва, защото ми пристига новата машина и трябва да се заглушава.
  13. le_corbeau

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    А колегата Даниел от Бистрица? Не работи ли вече?
  14. le_corbeau

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Нееее......Пуцан..:rambo: Когато пристигне, веднага правиме презентациона
  15. le_corbeau

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    И аз така. Въпроса се разреши. Пратиха ми мейл, извиниха се, дадоха ми tracking number. Всичко е точно. Чакам си пушкалото. Благодаря на всички колеги, които се отзоваха. ГОЛЯМ Е ТОЗИ ФОРУМ, БРЕЙ !!!!!
  16. le_corbeau

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Ами в Банката можеха да кажат нещо по въпроса. Абе те неуспяха да ми принтират документите в Портрет а не в Лендскейп....
  17. le_corbeau

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    А какво стана с парите, които са ти дръпнали. Как си ги взе?
  18. le_corbeau

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Привет Колеги, Струва ми се, че и аз имам /вече/ проблем със саита rojal.si Направих поръчката, казах им че правя банков превод по тяхната сметка. Първата заявка я канцелираха- We have canceled your order since we still have not got a payment from you. Банката ми бе забавила трансвера с един...
  19. le_corbeau

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Мммм....даа Една седмица значи. Ами продажбата беше реализирана миналата събота. Служба КОС / 9-то РПУ/ работи САМО понеделни и сряда. Излиза, че ако в понеделник съм командировка, то в сряда биха могли да ми кажат "Късно е либе за китка. Ако беше предвидил деня на продажбата с точност, можеше...
  20. le_corbeau

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Привет Колеги. За уведомлението при закупуване всичко е ясно. Как стои при продажбата на "уведоменото" оръжие? Трябва ли да се прави ново уведомление, след като съм продал пушката? Благодаря!
Нагоре