Резултати от Търсенето

  1. N

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Всъщност колега, като писах, че не е кой знае какво, имах предвид качеството на изработката. Има много какво да се желае като финиш детаили. Нооо, за толкова пари толкова!
  2. N

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Айде да се похваля и аз с новата ми придобивка. Не е нещо кой знае какво, но за парите си бива, даже много бива!
  3. N

    Air4Guns - Горивото за вашите пушки!

    Успех с начинанието колега! Едно въпросче, само онлайн ли се предлага стоката или имаш и магазин?
  4. N

    FX- внимание

    Извини ме колега, но от снимката която си сложил, за човек който не виждал точно такъв хронограф, съгласи се, че няма как да познае какво е! Моя е бая по различен та затова...
  5. N

    FX- внимание

    Вярно си е, но докато този работи нов няма да взимам. ;)
  6. N

    FX- внимание

    Ами и аз имам FX хроно ама такава хуйня няма, с батрии е!
  7. N

    FX- внимание

    Извинете невежеството ми, но кой туй нящо от снимката? Автора на поста е можело да го щракне от няколко ракурс а...
  8. N

    FX- внимание

    Мдааа, и на мен се случи веднъж, уж празен изстрел а имаше проектил в цевта, размина се само с дупчица в мазиклата. Отделно като дявола си няма работа, реших да видя дали ще изстреля проектил от 22LR, е не можа, беше се запресовал... За мой късмет излезе много лесно.
  9. N

    Effecto

    Честита придобивка колега! Жалко, че спряха от производство PX4, може би най добрите на ефекто, доде се назландисвам и пушки йок. Затова си взех FX но това е друга тема...
  10. N

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Извинявам се за спама, но не издържах. Този пост е сякаш копи пейст с гугъл преводач...
  11. N

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Сравнението за кулерите на автомобилите и охлаждането на въздуха преди втората степен е малко неточно според мен. Турбината нагнетява въздух с някакъв постоянен и непрекъснат дебит, който е горщ и запълва строго определен обем в цилиндъра на двигателя. Съответно за да има повече кислород за...
  12. N

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Понеже се спомена преразход а и често се коментира, интересно ми е как се представя моята пушка. Става дума за FX DREAMLINE. Със сегашните настройки които съм направил стреля с 60J. При 220к/см резервоар и стартово налягане в цилиндъра 230бара, до 150бара прави един пълнител или 18 изстрела...
  13. N

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Здравейте, колеги. Искам да поекспериментирам малко с други цеви на пушката и затова искам да купя нова цев, ще стрелям само със слъгове. Разполагам с цев от байкал мп513м но заглеждам две други цеви, на вахрух и лв полигонал. Въпроса ми е, коя от двете цеви е по добра за слъгове...
  14. N

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Като цени е по добре, но не намирам това което ми трябва...
  15. N

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Здравейте, колеги. Какво ще кажете за тази цев, че нещо ми се въртят едни идеи в главата... https://www.lothar-walther.com/gun-barrel-blanks/airgun-barrels/polygon-profile/1535/airgun-blank-no-choke-twist-17.7.22-air-polygon-od.63-l-24.21-precision-rifle-steel-t?c=50
  16. N

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Благодаря, колега. Да дриймлайн е и резервоара е 220 Ксм, ама имах предвид оптиката, че тя е новата в случая, пушката я имам от миналата година. :)
  17. N

    Настройка на оптиката .

    Едно видео допълващо темата за настройка на оптиката.
  18. N

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Сигурно е дъвкано многократно, но коя е най добрата оптика в ценовия клас +-1000лв според вас? Липърс, Вортекс Елемент или някоя друга?
  19. N

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ето. Не са баш 200€, но почти. https://arms-bg.com/optiki/optika/optika-element-optics-helix-6-24x50-apr-1c-sfp-mrad/ 760лв, тази за която питах, над 1100...
Нагоре