Резултати от Търсенето

  1. B

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Каква е резбата на цевта ? Метрична или цолова?
  2. B

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Малко се заиграх с Хатсана и му спретнах дулен спирач. Сега има визия на 50 ти калибър :)
  3. B

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Здравейте колеги.Казвам се Георги и съм от Гр. Русе Понеже разполагам със Струг Ц11 и Прецизна Инструментална фреза реших да си тунинговам ПЦП-то.Проекта вече е е завършен и си помислих че бих могъл да съм полезен на колегите от форума с изработване на различни детайли от дурал и стомана. Това е...
  4. B

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Завърших механиката по Hatsan-а .Остана да се направи черна елоксация на кожуха на цевта. Работи отлично. Тея дни ще пострелям за група и ще споделя резултата. Доволен съм като слон!
  5. B

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Грешиш. Използвани са челни и цилиндрични повърхнини където е необходимо. Да разчиташ на резбово съединение в случая е безсмислено за да не кажа глупаво.. Работено е между 2 центъра. Когато завърша Пръскачката ще постна резултата .Може пък ти да си прав и да ги "Пръска " по мишената ,а може и...
  6. B

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Осмисите са разпробити и са спънати със стопорни болтове с вътрешен шестограм м6.Мислих за вариант Шина ,но монтажа и дооълнително ще утежни конструкцията . Тръбата която е част от шрауда изчезва. на нейно място се завива стоманена тръба с дебелина на стената 5мм която носи оптиката. Осмиците...
  7. B

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Не ме притеснява скороста . По скоро предполагам ,че стъпката е 1-16" или 1-17" и не съм сигурен дали ще се стабилизира проектилчето при 450мм .Иначе Булито освен цевната кутия и карбоновата бутилка всичко друго му е Майка плаче. Ще стане истинско ПЦП но иска доста работа
  8. B

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    От скоро се запалих по компресионна пневматика и се сдобих Hatsan Bully .30 калибър. И понеже монтажа на оптиката е пълен смях реших да тунинговам. Осмицата отпред и полу осмицата от зад са изработени от стомана. Следва полиране ,оксидация и почвам шрауда. Тръба дурал 30/1.5 Ще кача снимки няма...
  9. B

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    От скоро се запалих по компресионна пневматика и се сдобих Hatsan Bully .30 калибър. И понеже монтажа на оптиката е пълен смях реших да тунинговам. Осмицата отпред и полу осмицата от зад са изработени от стомана. Следва полиране ,оксидация и почвам шрауда. Тръба дурал 30/1.5
  10. B

    Пролетна национална среща ХФТ - Русе 29-31.05.2015

    Утре след 17часа ще има ли някой на поляната ? Мислим с един приятел да наминем.Да носим ли биричка?
  11. B

    Русенска група - DANUBE POWER

    Ще пропусна купона май >:( Утре напускам континента . Приятно изкарване ако все пак се събирате
  12. B

    Русенска група - DANUBE POWER

    Някой ходи ли му се на орехите през уикенда ?
  13. B

    Русенска група - DANUBE POWER

    Ако някой ме ориентира какво ( къде ) е Мануша ще съм много благодарен. Апропо , този уикенд ще пропусна купона при вас понеже утре няма да съм в града ,а в неделя ще ходя на лов за хищници но другата седмица ако някой от вас реши да ходи да постреля може да ми звънне .телефона ми е 0988855944...
  14. B

    Русенска група - DANUBE POWER

    Здравейте групата ! През уикенда някой ще ходи ли да постреля ?
  15. B

    Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

    Останах очарован от състезанието. Изключително добре организирано мероприятие което ме зареди с много положителни емоции . Редовно участвам в състезания за континентални птичари по правилата на Свети Хуберт ,но организацията и настроението във вашите редици са страхотни. Макар че съм класиран на...
  16. B

    Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

    Благодаря. Ориентирах се къде е мястото. Този уикенд ще се събирате ли на мястото да стреляте?
  17. B

    Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

    Здравейте на всички.Казвам се Георги Тодоров и съм нов във форума.Разбрах , че в края на месец април ще организирате състезание в Русе и понеже и аз като вас си падам по стрелбата (ловец съм и по времена сезона стрелям със гладкоцевно и нарезно оръжие) ,ще ми бъде приятно да присъствам на...
Нагоре