Резултати от Търсенето

  1. tzocho

    ФТ "Бонсови Поляни" - София (14-15.07.2018г.)

    Нямам пушка в 16J за участие но пък имам желание да дойда, така че приемам предложения на лс ...
  2. tzocho

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Павле, бях ги качил директно от мейла и поради това не се виждаха. Сега ги прикачих като файлове. С търговския мениджър на DISCOVERY поддържам връзка от година и мога да споделя, че ми харесва концепцията и продуктовата им гама. Все пак там е бившия мениджър на VORTEX. Ако не се случи да се...
  3. tzocho

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Последната серия на DISCOVERY вече е ED с FCD100 лещи от Hoya, Japan. Трансмисията на светлина е 99,6%, висок контраст и хроматичен контрол на образа. Причината да ги харесвам е съотношението цена/качество. Ето и малко инфо от кухнята:
  4. tzocho

    Sotis BG LTD / София

    Коректността е основата която дава шанс на възможностите да се случат във времето ...
  5. tzocho

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Как се бори ще го помня докато съм жив ... въртеше се като свредел на стрелата и не даваше да го пипнеш. Змиорките са чудесни, Миро ... честито! :) P.S. Частта след аналния отвор може да го харижеш на котките, пълен е с дребни костици и не става за ядене.
  6. tzocho

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Пристигна и последния засега модел на Discovery от серията HD 4-24X50SFIR. Имах възможността да го сравня с аналогичен модел на VORTEX, RAZOR® HD 5-20X50 за 2000$ По съотношение цена/качество за своите 400$ определено печели и надявам се да е последната та най-после да приключа с...
  7. tzocho

    „FT open 2x50 Белиш” – 11-12 Ноември 2017 г.

    Па и Юубави и засмени ... :)
  8. tzocho

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Цени на частите за трансформация в кал. 4.5 1. Дотиквач Needle group LX200415 cal 4,5 mm - 5.90 лв. 2. Цев Barrel LX145001 cal 4,5 mm - 93.90 лв. 3. Адаптер еднозаряден Single loader group LX200475 cal 4,5 mm. - 37.90 лв. 4. Магазин (пълнител) Magazine cal 4,5 mm - 89.90 лв. (наличен) 5. Порт...
  9. tzocho

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    По спомен бях направил няколко по времето когато се занимавах с тунинга на пушката. Моя е модифициран по този начин: Ще потърся и ще ти изпратя ако намеря къде съм ги сложил. Най-малкото ще ти сваля размерите.
  10. tzocho

    ФТ Пловдив-Асеновград,12-13 Август 2017г

    Ше има ... tzocho Cometa Lynx v.10 Vector Optics Dorado 4-16x50E JSB
  11. tzocho

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Не вярвам някой да държи наличности на части но все пак провери търговците които предлагат марката. Сотис могат да ти я включат и доставят в следващата си поръчка, ... пробвано.
  12. tzocho

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 25-26.06.2016 г.

    "Остават към момента свободни едно легло в стая №15" ... присъединявам се.
  13. tzocho

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Преди време се бях заиграл с този казус ... поръчвах да ми направят - слягаха бързо, търсих по специализирани сайтове - нямаше подхощия размер и т.н. Накрая разпробих ударника на 10.2 и намерих някаква която пасна и от тогава не съм пипал нищо, скорост също не съм мерил. Читави пружини има по...
  14. tzocho

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Нормално е пружината да слегне ... може да компенсираш като подложиш шайби.
  15. tzocho

    Sotis BG LTD / София

    Винаги е добре когато предлагането се съобразява с търсенето и както се казва - "По-добре късно отколкото никога ..." Добре дошли и от мен!
  16. tzocho

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Kris_p, благодаря за отговора. Съотношението цена/качество го видях в ревютата на Amazon та за това исках преки впечатления. Нормално е като за евтина китайка реалното увеличение да е по-малко или туретите да не работят коректно. Има опция пък да се фиксират. Че "Паралакса е в ядове" не е за яд...
  17. tzocho

    Софийската група

    За утре съм Ок.
  18. tzocho

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Интересува ме BSA 4-16X40 Contender, искам преки впечатления от собственик. Ако някой от София я притежава да ми пише на лс.
  19. tzocho

    FT София 26 - 27 септември.

    Щом ви го казва бат ви Симо значи купона е сигурен: FT с екстри от OFF-ROAD! Речено и сторено! Бравос, ...Убавец! :)
Нагоре