Резултати от Търсенето

  1. aandreev

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    От Митака...
  2. aandreev

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Колеги, днес след като си монтирах редуктора в AA S400 (Huma-Air pressure tuning regulator), не мога да изкарам повече от 232m/s, променяйки налягането от регулиращия винт на редуктора(90-110 bara) . Какво следва? Да натегна пружината на бойния клапан или да я отпусна?
  3. aandreev

    Европейско първенство по ФТ 02-06 юли 2019 г. Pyrgetos, Grece

    Колеги, как стои въпроса с преноса на оръжието през граница? Освен фактура за закупуване, необходим ли е друг документ? Имали специфики при преноса? Оръжието трябва ли да се пренася разглобено, например?
  4. aandreev

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Искам редуктор за Air Arms S400, ще с използва на въздух... Готов съм да дам пушката за монтаж и настройка, срещу заплащане. Интересува ме дулна енергия 16 J.
  5. aandreev

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    Ето малко 3D заготовки/проекти... За паралаксно колело: https://www.thingiverse.com/search?q=Wheel+for+scope&dwh=225cbe959a3013e За турет: https://m.yeggi.com/q/scope+turret/
  6. aandreev

    FT open Липник 20/21.08.2016

    Хора, няма да дойда и утре... Закучи се работата..
  7. aandreev

    FT open Липник 20/21.08.2016

    Имам я в предвид :)
  8. aandreev

    FT open Липник 20/21.08.2016

    I`m back! :) Пишете и мен. :) Gamo Black Fusion - ще се опитам да я сваля до 16J, иначе е 24 може би - още не съм я тествал. Днес я взех от еконт, благодарение на Tonkata. съчми: JSB Exact .177 Оптика: 3-9x40 CenterPoint. BTW аз само 1 ден ще участвам. Тъй като ще съм командировка до Варна и ще...
  9. aandreev

    FT София 26 - 27 септември.

    Хора, изникна ми командировка. Ще боря сървъри :) Няма да съм наличен и за двата дни..
  10. aandreev

    FT София 26 - 27 септември.

    Extra, става масово :)
  11. aandreev

    FT София 26 - 27 септември.

    име - Андрей Андреев ник - aandreev пушка -Нещо пружинесто, ако не се появи нещо добро в купува/продава :) оптика - 6х40 или нещо читаво :) чашки - JSB Exact 4.52 клас - 16j
  12. aandreev

    Хайде да се събудим момчета. Чакам ви на трасето на 26 и 27 септември. FT 2x40

    Аз ако нямам пушка ще стрелям с нещо оборотно - ако някой даде :) Ако не ще помагам за организацията :) Редене, хранене и други :)
  13. aandreev

    Световен шампионат по FT- Литва 21-23 август 2015г.

    Надявам се този спорт да продължи да се развива у нас... Считам, че стоим доста добре в класирането. БРАВО! Подтиквате ме към тренировки :)
  14. aandreev

    Световен шампионат по FT- Литва 21-23 август 2015г.

    Браво! Успех! До година ще гледам и аз да присъствам :)
  15. aandreev

    Предложения за мероприятия през 2015г.

    Аз чакам каквото и да е стреляне с нетърпение! :) 3-4 октомври си е ОК :)
  16. aandreev

    Всичко за Фийлд Таргет

    Няма да е лошо да има една задължителна позиция от тези: :) :) :)
  17. aandreev

    Всичко за Фийлд Таргет

    Да, и за това вече мисля че трябва да се променят правилата, по отношение на това, че мишените не трябва да се вдигат, а всеки да си ги вдига сам, преди заемане на позиция за стрелба. :)
  18. aandreev

    Всичко за Фийлд Таргет

    След като не падна, въпреки, че я уцелих, попитах Божидар какво да правя и той каза: провери я и стреляй пак, за да видим дали няма да падне. Оказа се проблема с въженцето за който писах и като я думнах след това падна :) Т.е. мишената си беше ок.. и си писах съответната "болезнена" нула...
  19. aandreev

    Всичко за Фийлд Таргет

    Също е добре да се спазва правилото с напускане на позицията мишените да се вдигат. Много често сядам и почва едно протягане с пушка в едната ръка... А тези които не виждат мишените могат да ги проследяват и като са вдигнати, така че съвети от вида "остави ги свалени, някои така предпочитат да...
Нагоре