Резултати от Търсенето

  1. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Днес нааай-накрая ми остана време да сглобя пушката. Наистина проблемът беше в новата тапа - да го имат предвид колеги, които тепърва ще монтират Вортекс. А относто резултата, очаквах да има разлика, ама останах съвсем приятно изненадан! Голям кеф - и откат, и звук ,и зареждане !
  2. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте колеги, Мисля, че днес след кратък оглед на 99% открих проблема и той не в шайбата. Както каза колегата цилиндъра е в спусъка , или по скоро тапата която го държи на половина с ГП. Беше много криво одрязана - към 2, 3 градуса отклонение, което не позволява на спусака да заеме...
  3. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Благодаря! Обаче приключих за днес - неуспешно. На голо се вижда, че лолста има още 5 мм мегдан, но опира на твърдо - не е крив. Не мога обаче да разбера, дали си опира преди момента на зацепване, или просто зацепването се пропуска. А без пружина не мога да заредя. Спусъкът не си заема...
  4. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Някак по точно влиза, като я има шайбата. Разпробих я и вече стига го дъното на буталото, обаче пак не иска да зареди :wall: Ще пробвам и без шайба, но се съмнявам, че е от нея. Някакви други насоки, къде може да е проблема?
  5. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги, Днес най-нарая ми остана време да събера пушката с новото Вортекс бутало. За моя изненада не иска да зареди! Изваден скусъкът зарежда нормално. Възможно ли е да не достига ход на ГП , защото при изработката на центроваща шайба на стержена към буталото оставих по тесен отвора, така че...
  6. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Ами всъщност търся да пригодя буталото за газовата пружина . С такова впечатление съм останал от постовете с тунигованите пушки. Тапите с каква идея се слагат?
  7. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги, буталото на 125-цата тежи ~415 гр. Имам намерение да го олекотя. Има ли някаква граница, където вече няма смисъл, или колкото по-леко, толкова по-добре?
  8. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Поръчах аз, дори днеска си ги получих. Приклада пасва. Но като отворих пакета и видях ГП веднага се замислих стержена директно ли се поставя в буталото.o_O А то имало "паричка" ... От магазина държаха да се чуя с оръжейника им, за да ми разясни монтажа. Нищо не ми спомена за тази паричка. Каза...
  9. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Мхм, ясно ми е. Чета форума 6-та година и знам много добре, че Митака може да я изготви и монтира. Обаче не искам. Искам аз да си човъркам по пушлето. Ако има някой с туркската ГП нека сподели скоростите, които дава. И все пак ако има и някой, който знае , какво точно има за напасване на ГП...
  10. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    За много години на всички! Сега имам няколко въпроса. Тъй като ми се сцепи приклада на 125-цата на мястото където се хваща със САС системата, ще си купувам нов. И освен това е крайно време да и сложа газово бутола и да и направя профилактика на уплътненията. Днес звънях в пушка.еу. Имат приклади...
  11. G

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Поръчах си ей този нож http://www.chunche-bg.com/shop/wasabi-black/62-kai-6716s.html Запазен за моментите, когато се вихря из кухнята. Ей така да споделя, че нямам търпение да пристигне. :)
  12. G

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Обаче яко ме комплексираш. Спри да пускаш снимки известно време ;D
  13. G

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Идеята е много добра :bravo: Само едно ме спира да я прекопирам. Не искам да оставям строителен отпадък след себе си. Ако бъркам, и всъщност този гипс ще се претопи след първия дъжд ми кажете :rolleyes:
  14. G

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Много зависи от чашките приятел ;D Не ги споменаваш в уравнението. Хатсан 125 и оптика Гамо 4x32 с чашки JSB 1.03 на 30 метра ги събирам в малко под 3 см - от център до център на най-отдалечените отвори, като се има предвид, че опитът ми долу горе, като твоя. Сигурен съм, че ако някой опитен...
  15. G

    Русенска група - DANUBE POWER

    Оп, аз не го знам :)
  16. G

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Тази мишена на А4 ли се принтира? И как точно се смята резултата? Предполагам, че се стреля на 25 м. от маса.
  17. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги, от къде пълним прикладите на 125-ците със силикон? Така както чета, всички пробивате отвор от към задтилъка. Става ли да се пробие отвор от към тази тапа, която е на ложата на приклада? И изобщо какво и е предназначението? За тапата която се маха с два винта говоря.
  18. G

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    От предпазливост, при сглобяването на пушката го оставих около 3 мм. В последсвие навих 3 оборота. Не ми се разглобява пак, за да видя на колко мм е останало. Или на колко оборота на винтчето отговаря 1 мм от контактната площ :D
  19. G

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    Как мога безопасно да разбера тънката граница на завиването на винтчето на кутро скпусъка на Хатсан преди саморазтрела - ;D Или колко мм оставяте контактна площ между двете пластини :mad:
Нагоре