Резултати от Търсенето

  1. A

    Правилно зумиране, на колко и защо?!?

    Тук идеята не беше да се наложи на този колега на какво увеличение да стреля, а да му се обясни разликата между първа и втора фокална равнина и кое увеличение ще му даде шанса да се пребори с дистанцията. Разбира се, че може да си използва оптиката на каквото увеличение реши. Съответно ако...
  2. A

    Правилно зумиране, на колко и защо?!?

    Беров, а колегата ХХХ каза ли ти как, след напътствията на тези капацитети, започна да цели гонг на 144м. с оптика с 4-точков милдот простреляна на 60м.?
  3. A

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Днес със сигурност ще има хора на халето след 12:00.
  4. A

    PCP с голям брой изстрели с едно зареждане

    Колега @nikisv, само да те предупредя, че Вулкана има един проблем. Това е една много скучна пушка. Няма какво да се прави по нея ;). Също така, с този преден взвод много бързо се изпразва барабана. Аз лично "хвърлям" около 400 чашки на излизане и то ако не съм много "загорял". Да ти е честита...
  5. A

    Недоволни или измамени

    Здравейте Колеги, Аз съм един от хората, на които Анди е помогнал и съм доволен от свършената от него работа (разбира се срещу заплащане от моя страна) и съветите, които ми е дал. Надявам се да не съм единствен. Почти всичко, което чета в тази тема, го чувам за пръв път с изключение на много...
Нагоре