Резултати от Търсенето

  1. M

    Снимки на вашите пушки

    Anschütz 275 , новото попълнение към колекцията И в комбинация с Haenel 310
  2. M

    Feinwerkbau 300s и universal

    Добре , а само със смяна на пружината получава ли се ?
  3. M

    Feinwerkbau 300s и universal

    Другари, да попитам и аз понеже не намерих съвсем изчерпателен отговор и да обобщя за себе си от осно тунинга на 300 s. До колкото събрах информация увеличаването на скоростта, респективно мощността на 300 s е невъзможно само с пружините, които продават за 16j , т.е се изискват и допълнителни...
  4. M

    Снимки на вашите пушки

    Две младежки изпълнения от Feinwerkbau 603/300S . Последната пристигна онзи ден от egun. :)
  5. M

    Снимки на вашите пушки

    Честито, и аз преди време се бях запалил яко по него, но не успях да го докопан на няколко търга в егън. После видях Валтерите и се сдобих с LP2 , пак компресионен, но много по близо по визия до пистолет :))) Разбира се не толкова прецизен, но мен ме радва.
  6. M

    Снимки на вашите пушки

    В крайна сметка се сдобих с HW98 2023 edition. На снимката е заедно с HW30S :)
  7. M

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Привет, какви скорости дава Artemis LR700W с 1,2,3 напомпвания, ако сте ги замервали разбира се . Чудя се м/у двата калибъра, кой е по удачен , че ми се ще да не помпя много .
  8. M

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Привет, какви скорости дава Artemis LR700W с 1,2,3 напомпвания, ако сте ги замервали разбира се . Чудя се м/у двата калибъра, кой е по удачен , че ми се ще да не помпя много .
  9. M

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Благодаря другари . :) Ако някой мерне по европейските сайтове FWB sport ще се радвам ако сподели
  10. M

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Да доставката е дебела /130 усд/ , при започване на поръчката не отказва адреса и начислява доставката . Питам , защото само там намирам една пушка , която вече е спряна от производство. Става въпрос за Feinwerkbau Sport , ако някой има идеи , от къде може да се поръча, може да помогне. :)
  11. M

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Привет, някой пазарувал ли е пушки от https://www.airgunsofarizona.com , какво може да се очаква освен мита и данъци ?
  12. M

    Снимки на вашите пушки

    Цялата колекция , пушки и пистолети :
  13. M

    Снимки на вашите пушки

    След няколко годишно прекъсване отново се завърна манията ми по въздушните оръжия. Този път стари класики.
  14. M

    Откраднати пушки

    Колегата ми писа , пушката е друга . Благодаря пичове. :)
  15. M

    Откраднати пушки

    Благодаря на всички , успешна година.
  16. M

    Откраднати пушки

    За съжаление документите си отидоха с тях и нямам серийни номера .Освен едни снимки на гамото ,на които са лошо четливи. Бай дъ уей ,оптиката на Гамото е Gamo 2,5x20. Весело посрещане на новата година.
  17. M

    Откраднати пушки

    Здравейте .Пускам темата тук ,тъй като не успях да намеря подобна. Тези дни чрез взломяване на жилището ми ,бяха откраднати 2 пушки , който са сравнително неразпространени в БГ. Първата и вероятно единствена в Бг е Gamo Lady Recon - PINK /розова/, оборудвана с прицел ГАМО 2х20 и РОЗОВ...
  18. M

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Muzzle flip и един български негър да помпи пушката :)
  19. M

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Определено Cutlas-a за мен е най красивият модел в гамата на Fx.Освен това има и дупка в приклада за допълниелните барабани , което си е доста удобно.Също така от www.vasilikos.com.gr можеш да получиш директно fac версия ,макар че цените в момента са им доста високи/аз я купих от тях за 900 евра...
  20. M

    Бургаска група

    Колеги ,някой може ли да ми подскаже къде мога да ползвам хронограф -стрелбище или ?искам да замеря скоростите на walther cp88 и cp99.Благодаря. :)
Нагоре