Резултати от Търсенето

  1. Y

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    нп, включвам се на пистолет, а и аз обичам милка и си искам наградата:)))
  2. Y

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    за жалост е така, аз даже от няколко дни почнах да търся чейнджър, да и монтирам в подземния гараж, че навън не става, хлапето е запалено, стреля от година и дава доста добри резултати, като се има в предвид че аз съм го учил, а аз не съм про, тренирал съм няколко години навремето и толкова
  3. Y

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    Ако измислите нещо пращам ви дъщерята веднага, тя е на 18 има си пищов, па и аз дъртанян може да се включа:)
  4. Y

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    Оказва се че в София не може да се намери стрелбище, пневматичен пистолет 10м, където да си платиш и да си постреляш.
  5. Y

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Привет, някой колега беше предложил доставки от Турция, някой има ли идея кой е, че не мога да намеря къде го четох. Поздрави
  6. Y

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    най после се възроди стрелбата с пистолет, тия дни и аз ще се включа с някоя мишена;)
  7. Y

    SUMATRA by Eun Jin

    Има една sumatra goldеn saver model 7000 от старото производство с валтер цев чисто нова цена 1450лв
  8. Y

    Въздушни Пистолети

    ммм да не му мисли,особено за парите които казваш.... ако се откажеш казваи и аз съм навит.
  9. Y

    Въздушни Пистолети

    има ли навити да си спретнем едно надстрелване по мишени с пищов в софия,че при него зоната за безопасност е по малка
  10. Y

    SUMATRA by Eun Jin

    пак не разбрах каква ти е идеята кой бил яшо от кога се занимавал с вноса???? както и да е,ако наистина е имало внос нямам причини да не ти пратя въпросното барабанче,нищо не ми пречи. и само ще добавя,че поради проблеми с вноса има още 3 ма човека който чакат части,ама това е...
  11. Y

    SUMATRA by Eun Jin

    ами значи към дадена доставка си имал одговор за проблем не разбирам какво се опитваш да ми кажеш,а аз имам продадени над 500 суматри които се обслужват,и да от близо година и половина не е правен внос,поради проблеми най разнообразни,а това че на някой съм казал,че в момента мога да му занеса...
  12. Y

    SUMATRA by Eun Jin

    ами ти си си купил пушка втора употреба без барабанче,да аз съм ти казал че ще ти доставя,но явно има някакъв проблем с доставките,който нямам намерение да коментирам с теб,колкото до това дали съм бизнесмен или не невиждам какво те засяга тебе ти така или иначе не си си купил от мен нищо...
  13. Y

    SUMATRA by Eun Jin

    Я сега първо ми кажи не си ли ти тоз който купи от жоро суматра втора употреба или...... и не си само ти който чака резервни части и ако мислиш че си измамен явно си първия,а със тоя тон нещата няма да станат по бързо,твойто барабанче за да дойде там трябва да идат 40К лева.
  14. Y

    SUMATRA by Eun Jin

    Имам уговорка със завода за пратка суматри от старото производство,но за да я изпълнят искат да взема голямо количество,ако има желаещи моля да се свържат с мен,цената е 1050лв.
  15. Y

    Самоделни PCP-та

    полимерни приклади за BSR 74 50лв ако някой иска
  16. Y

    Самоделни PCP-та

    в интерес на истината мен повече ме притеснява ще го издокараме ли на чертежи,като хората.другото е работа на компютрите и машините и тук таме ръчен труд
  17. Y

    Самоделни PCP-та

    5ко ако визираш мен си в грешка,ако ще правя нещо,пари за техника не жаля.точно затова първо проверявам и после решавам да се хващам ли.ако мисля че нямам бюджет за техника изобщо нямаше и да го започвам този разговор
  18. Y

    Самоделни PCP-та

    А ако се произведе качествен продукт ми е интересно песимистите какво ще кажат. Почти съм сигурен че колкото и да е добро приказката ще е мани го тоя боклук не става..... Няма как българина да падне по гръб... п.п има ли някой в форума който е чат и разбира от ЦНЦ фрези
  19. Y

    Самоделни PCP-та

    А да се търси подизпълнител може да е проблемно - много фирми ще се притеснят да правят приклади, опасявайки се от нередности при вас и обвинения към тях на по-късен етап... не притеснения няма да има когато има подписани междуфирмени договори,аз за мои производства съм правил доста матрици не...
  20. Y

    Самоделни PCP-та

    колеги има ли някой който да е чат и да разбира от фрези да му пратя един модел да си каже мнението
Нагоре