Резултати от Търсенето

  1. styna

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Душманска работа - колкото повече толкова повече :)...просто 2.5мм ми се вижда тъничка, но има инженери които са си казали думата, така че всичко е точно :).
  2. styna

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Здравейте, няколко страници назад питах как да отвия еднопосочния клапан на АТ44-Long, защото изпускаше от там. В последствие намерих дървен перваз от прикачената снимка, който идеално пасна на диаметъра на цилиндъра. С две такива планки по 6 см от двете страни на челюстите на менгемето и се...
  3. styna

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Това с ремъка е идея, ще го пробвам когато намеря, но ме съмнява че ще успея, май ще търся стругар, че не ми се поема риск.
  4. styna

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Здравейте, някой може ли да ми каже как най-лесно на менгеме да развия на AT-44 Long капачката за зареждане на бутилката, защото ми изпуска от еднопосочния клапан за зарядка. Стегнах е на менгемето с едни гуми от постелка за кола, но превърта :(... Някой знае ли човек от София който си разбира...
  5. styna

    Варненска група - SEA WOLVES

    От 130 до 190 бара(0.23л), със загубите(10%) 3 пъти :), което за мен си е 3-4 месеца :). Направих си калкулатор на excel, ако ви е интересно ще го прикача. ...А относно гарваните, не ги подценявайте, по-умни са отколкото изглеждат proof . Не е точното видео, но има подобни, където птиците...
  6. styna

    Варненска група - SEA WOLVES

    Извини ме, може би бъркам вече имената, но беше суматра :)... Мерси за информацията за цикония, ще проверя след пробата.
  7. styna

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте :), знам че ми е първия пост, но може би с някой от вас се познавам от времената когато се стреляше покрай камчия(2008,9,10...бах с едно червено фордче и Gamo CFX), макар че бях доста не сериозен и не присъствах много често... та на въпроса...гамото го махнах отдавна и за това спрях да...
Нагоре