Резултати от Търсенето

  1. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    При мен също преди да го наглася изпусна, но бях подготвен за това и нямах проблеми, но с малко играчка куатрото стана просто съвсем лек на усет колкото да не е без хич и от там никакво мърдане при изстрел !
  2. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колега или имате нещо нередно или не съумявате да го нагласите моя е страшно чувствителен и предпазителя работи безотказно !
  3. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    До сега не съм имал проблеми с еконта каквото и да съм правил дали съм пращал или получавал, а като се появи някой тарикат и ми прати оптиката на която лещите са като дайре или кръста е прецакан !?! Аз ли да си плащам за чуждите грешки, ако всичко е наред няма от какво да се тревожи човек, но...
  4. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Исках да я сложа на 125 цата да видя резултата, но няма да е тази явно, а като се замисля след акто се дърпа за преглед и по - добре :)
  5. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Просто исках да проверя дали лещите и кръста поне са наред ! Ясно ми е че няма как да я тествам, но поне елементарните работи да проверя, но както казах колегата ми написа това : Потребител2662441 (25) Колега ще излезеш голям гявол , тест преди плащане не става , плащаш си само връщането и...
  6. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    За тази оптика писах на човека дето я продава да ми я изпрати с опция преглед и тест и отговора беше : " Re: Re: Re: Оптика Edenberg 4по35 Напиши отговор » Изтрий съобщението Добави в "Черен списък" Потребител2662441 (25) Колега ще излезеш голям гявол , тест преди плащане не става ...
  7. тината

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Не съм сигурен колко е в разрез с правилата, но за да помогна на колегата поствам линка тук http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%939359107/slavia-631-%D1%87%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0 Идеалното решение...
  8. тината

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    Колега с 6.35 има едни дебели стъклени неща (казвам едни), че е по - добре да не ги споменавам с 6.35 се чупят , а с 5.5 само ги напуквам и от тук вадя извода, че 6.35 има по голяма енергия, но все пак може и да сте прав ! Имам един въпрос към колегите с магнум пневматика ! Понеже на няколко...
  9. тината

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    няма как енергията да е една и съща с 1.4 гр проектил и с 1 гр поне така мисля, че енергията на 6.35 в джаули е по - голяма :rolleyes:
  10. тината

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    Колеги имах странна случка две 125-ци ! Едната в 5.5 мм а другата в 6.35 мм ! Преди месец си закупих Хатсан 6.35 , когато го заредих страшно стегната пружина стрелнах в една кофа (желязна) прави голяма вдлъбнатина, но не и дупка, а преди седмица когато си закупих сегашната, която е 5.5 вортекс...
  11. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    именно нещо такова мисля да направя, но както казваш искам, ако не ми хареса да мога да го махна, а не да сложа силикона и после, ако не стане да се чудя какво да го правя ;D
  12. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    на старата ми 125 ТХ отзад нямаше дупка, а на тази която взех сега има след задтилъка има още два винта и след тяхното развиване има от къде да се напълни, но все още се чудя с какво да я напълня ? Мисля че със силикон няма да се балансира пак ? Някой ако има нещо на предвид да каже, ще бъда...
  13. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Имах хасах 125 тх 6.35 от 15 крачки по големи от нормални това ще рече към 12-13 метра на това разстояние капачка от половин литър минерална вода правех 5 от 5 с гамо хънтър ! Увери се, че не грешиш някъде, защото все пак пушката има доста откат и трудно се свиква, ако продължава да прави номера...
  14. тината

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Това което трябва да направиш е да си купиш чашки и да се отдадеш на яко :rambo: след известно време, ако пушката се справя добре да се надяваме ще събереш някоя кинта повече и ще си вземеш по - добра ! За сега само чашки и докато може да диша и :cheers:
  15. тината

    Пращане на пушка с куриер

    Колега преди две седмици ми пратиха пушка по Еконт, а аз забравих да предупредя собственика, че може да го върнат, ако не я опакова добре, НО уви човека ми я пратил с опция преглед и останах безмълвен при вида, но никой от работещите там не каза нищо отворих погледнах и взех . Поне при нас...
  16. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Ами колега имам приятел с такава пушка с която ще изстрелям и 2 кутии чашки, НО моята е много по трудна за зареждане явно още е в разработка ! Колегата от които я взех ми каза, че е изстрелял 200 чашки от как е закупена мисля, че от там идва и по - трудното зареждане, но може и да греша ! :cheers:
  17. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колега това с газовата пружина трябва да си го имаш наум що си тръгнал да купуваш такова нещо ;D то не се търпи много хора когато им кажа, че рита се подсмихват, но когато стрелнат и започват да ми вярват рита като кон, ако иска някой да постигне някакъв ефект трябва задължително тунинг в...
  18. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Днес си прострелях "оръдието" на около 25 метра или 37 крачки (нормални) и след настройката която беше необходима постигнах група от пет изстрела в 45 - 50 мм . Не знам дали е добре, но на мен ми допадна точността като се има на предвид, че я прострелвах с най - големите боклуци на пазара (нямам...
  19. тината

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги от днес и аз съм в групата с ХАСАНИТЕ 125 6.35 мм не знам за точността и колко е ползвана от предишния собственик, но скоростта ми се струва доста доба въпреки, че не съм я замервал !!! След като си продадох преди две седмици Метеора, който ми служи вярно цели 11 години отново имам с...
Нагоре