Резултати от Търсенето

  1. незнайко

    Вицове и смешки

  2. незнайко

    Вицове и смешки

    ТЕЗИ ДНИ ВЛЯЗОХ В БИО МАГАЗИН. ВИДЯХ, ЧЕ НЯКАКВА ЖЕНА СИ КУПИ МЕД ОТ КОКИЧЕТА, ПОПИТАХ - ТОЗИ МЕД ПЧЕЛИ ЛИ СА ГО СЪБИРАЛИ ИЛИ ЕЛФИ? И ТЯ И ПРОДАВАЧА МЕ ПОГЛЕДНАХА ТАКА, СЯКАШ СЪМ ИМ СЕ ИЗПЛЮЛ В ТРЕТАТА ЧАКРА….. РАЗБИРАМ, ЧЕ ХОРАТА ДОСТИГАТ ДО ПЪЛЕН ИДИОТИЗЪМ В СТРЕМЕЖА СИ ДА ЖИВЕЯТ ВЕЧНО, НО...
  3. незнайко

    Вицове и смешки

  4. незнайко

    Вицове и смешки

  5. незнайко

    Вицове и смешки

  6. незнайко

    Вицове и смешки

  7. незнайко

    Вицове и смешки

  8. незнайко

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Навремето имах Гамо пъмп-екшън , СО2 5. 5. Представяше се доста добре. Беше около 24 J. Доста добра занимавка за стрелба до около 40-50 м. Бях и сложил по спомени 4х32 Таско и цепеше въздуха . Като точност беше перфектна , лека ,удобна за стрелба , но с много твърд спусък невъзможен за...
  9. незнайко

    Вицове и смешки

  10. незнайко

    Вицове и смешки

    Нощ... В леглото... Той: - Скъпа, хайде да се ****? - О-ох не мога. - Защо не можеш? Какво има? - Котарака... - Какво котарака? - Ще ни гледа. Не искам... Мъжът става, взима котката и я изхвърля в хола. - Скъпа, ето котката я няма тука... - Хамстера... - КАКЪВ ХАМСТЕР БЕ МИЛА? КАКЪВ ХАМСТЕР...
  11. незнайко

    Вицове и смешки

  12. незнайко

    Софийската група

    Е не можах да го изгледам до края.
  13. незнайко

    Вицове и смешки

  14. незнайко

    Вицове и смешки

  15. незнайко

    Вицове и смешки

  16. незнайко

    Вицове и смешки

  17. незнайко

    Вицове и смешки

  18. незнайко

    Вицове и смешки

  19. незнайко

    Вицове и смешки

    "Казвам се Живко, но вече ми викат Цуни Кака. Ударението на "у". Между петдесе и шейсе години съм. Скромен човек съм, нищо ми няма. Работя, никъде не излизам, лягам си рано. Редя пасианси. Не съм конфликтна личност. Ерген съм. Тих и почтен. Учтив и възпитан. Но нещо не е наред с общуването ми...
  20. незнайко

    Вицове и смешки

Нагоре