Резултати от Търсенето

  1. H

    Моят автомобил.

    Да са ева.... по неведоми пътища стигнах до момента , в който аз самия карам едно такова трибуквено... X5 F15 M50d, 2016-та . ...ами не е светая светих , това е. :cheers: ...
  2. H

    Моят автомобил.

    Невероятно много ! Не знам дали можеш да си представиш . Вземи Дачия Докер за пример . Брой утре колко ще видиш за деня.
  3. H

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Плащат ли ти ?
  4. H

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Много е ... лъскав . Опасявам се , че не знам каква е машината и винаги съм се чудел този тип мотоциклети пъргави ли са и вървят ли много ? Знам , че са за друг тип каране , но все пак ? Ако се наложи ? Със здраве да си го караш и безаварийно !
  5. H

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    И аз покарах това лято , че и още карам . :) CBR 650F 2017
  6. H

    Пловдивска група

    Ааа , чакай сега , аз какво съм ти направил ?! :D
  7. H

    Пловдивска група

    Лелееее , честито! Като се сетиш погледни горния пост , та да видим кое може и кое не да ми се получи! :D :D :D :cheers:
  8. H

    Моят автомобил.

    От къде , бе ? Качи могилата отстрани на сняг ? С пасатора ? :no:
  9. H

    Моят автомобил.

    Кога пък си се качвал на новата Navara ? :D Само да ти кажа , че от където мина Navara-та , минава и Volvo-то и то с лекота . Което значи , че ако няма да возиш 1,5 тона полезен товар - не е необходимо да караш камионче.
  10. H

    Моят автомобил.

    Това е интересно мнение.
  11. H

    Пловдивска група

    Мхм... ...значи , бартер срещу сертификат 3* , компресор за една седмица в Гърция (ежегодно!) , безплатно зареждане през останалото време и ако можеш да ми уредиш един ден в Брегова охрана на Неа Мудания ? :cheers::cheers::cheers: Добре дошъл!
  12. H

    Моят автомобил.

    Ей за тая.
  13. H

    Моят автомобил.

    За да ме глобят трябва да е описано в закона точно как и защо . Не съм сигурен дали е така и затова питам . Иначе само математика за трети клас няма да е достатъчна. Иначе средната скорост е простотия и времето за пътуване не доказва , че от София до Бургас си карал в нормите.
  14. H

    Моят автомобил.

    Закон и правилник за прилагане на тази средна скорост има ли?
  15. H

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    P1/V1=P2/V2 Въпроса ти съдържа неизвестни , съответно няма еднозначен отговор.
  16. H

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Въпроса ти е несериозен , както и моя :
  17. H

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Муфлон или мамут уцелваше човека на клипа ?
  18. H

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Хубавите неща бавно стават ! Аз чакам от 2006-та за Дейстейт и си мълча , ти за някакви си две години...
  19. H

    Моят автомобил.

    Ами аз кво да кажа ... само издърпах един Ford Ranger Wildtrack от преспите... :bravo::-[
Нагоре