Резултати от Търсенето

  1. edinak

    SUMATRA by Eun Jin

    Днес си получих новата СУМАТРА 6.35, която дойде с новата поръчка. Благодарение на andi всичко се случи така както го исках, като уговореното дойде на 100 % до последния детайл. Радостно е , че все още има колеги на които можеш да се довериш и които да направят живота ти по-хубав. Отново...
  2. edinak

    SUMATRA by Eun Jin

    Нали не си ме забравил че искам НОВА СУМАТРА 6,35 от дългите, ако трябва да дам капаро пиши ми на ЛС как да го направим.
  3. edinak

    SUMATRA by Eun Jin

    В 5,5 вариант ги има навсякъде / поне допреди месец звънях за 6,35 но имаха само в 5,5 / става въпрос за софийските магазини така че виж кои ги предлагат и им звънни, цената беше 1250,00 лв
  4. edinak

    SUMATRA by Eun Jin

    andi Дано не си ме пропуснал в поръчката че съм мераклия за една дълга 2500 500 сс ,25 Sumatra , че идва пролет и ще има търкаляне по поляните :cheers:
  5. edinak

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Колеги, някой да знае откъде може да се купи нова Суматра 2500 в 6,35 калибър че всички магазини проверих в София но имат само 5,5 мм вариант
  6. edinak

    СПОРТ!

    А честито на всички истински българи. Цяла нощ не сме спали и днес в Разград е лудница от телевизии. А Моци ми е приятел както и повечето играчи на клуба и наистина са златни момчета и си заслужиха успеха :cheers:
  7. edinak

    Feinwerkbau

    :o :o :o изтекоха ми очите да зяпам........ пушката разбира се ;D невероятна е честито :cheers:
  8. edinak

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    И на 200 бара ако е в куфар и далеч от топлина и ДЕЦА не е проблем аз винаги така я поддържам, естествено незаредена, най-малкото като ефект е че ще имаш наблюдение дали не ти изпуска от някъде защото на по-високите барове си проличава по-бързо, а и само в началото се шашкаш , после като свикнеш...
  9. edinak

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ще целиш даже и ако наредиш бутилките и по 2-3 една след друга :rambo: . Ако ти се дават повече пари вземи си БТ65, по голяма гега е ама и цилиндъра събира повече и откъм мощност ще се изкефиш без много преправяния само с натягане на пружината но в крайна сметка ти си решаваш
  10. edinak

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Имах същия проблем при презареждането. При мен се оказа че от лявата страна където е капака на механизма с трите болта, при разглобяване веднъж се беше разместила едната пружинка-двураменната, и барабана правеше половин оборот назад и трябваше да го въртя на ръка или да го придържам да не се...
  11. edinak

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Re: ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ - как, откъде и вси Аз на 3-4 помпения моята я смазвам тънко със силиконово масло в темите пише за него ако не го намериш ми пиши на лс и никога не помпя бързо за да не загрява а бавно и доколкото може и равномерно
  12. edinak

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Единстевно ако прекалиш със смазката там ще ти събира прах и боклуци и става една лепкава гадост която периодично трябва да изчистваш, аз моята съсвсем тънко я смазвам там с тефлоново масло ама не се оливам.
  13. edinak

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    ;D Тя и така както е с осмицата, като подпреш цевта на стената и тя се допира до цилиндъра, така че си пробвай със или без нея какви групи правиш и си реши, всяка пушка реагира различно на интервенции така че ако при един е добре при други може да не е. Моя Хасанчо си харесва осморката и не...
  14. edinak

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВСИЧКИ ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ :cheers:
  15. edinak

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодарение на колегата staif проблема е решен за което много му благодаря. Номера е бил в двурамената пружина натискаща петлето на законтрящата тресчотка да не се връща обратно барабана. При едно мое разглобяване едното рамо е поддало и е излязло частично от мястото си и не притискаше както...
  16. edinak

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Аз моята 125 - ца я бях напълнил с пясък, след като пробих дупка 10 мм от едната страна откъм която няма да пречи на захвата и да те дразни и дупката я бях затапил със силикон. При пясъка едно че утежнява приклада и го балансира към рамото но и отката се понася много по-добре отколкото ако е със...
  17. edinak

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Точно с тоя BIG BOY бъркаш, колегата преди мене е прав като те насочи към досегашните ти проектили. Аз съм с BT-65 22.cal и най-добре се държи с JSB DIABOLO EXACT HEAVY1,175 гр., което си е добро като цена-качество, както и за първоначална прострелка на пушката, а точно с BIG BOY един познат се...
  18. edinak

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Наистина са ОК, купих прашка на синковеца и няма да отидат "зян" ;D, Тежкото JSB си остава първенец в листата :yes:
  19. edinak

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ей сега събота е неделя ще хвърчат пружини и капаци че с мойте "сръчни ръце" кое да държа първо и вчера май си прецаках хроното от M_I_T_A_K_A :-[ , а дали този механизъм по някакъв начин е свързан с порцията въздух освобождавана от клапана? Когато придържам барабана да не се връща назад...
Нагоре