Резултати от Търсенето

  1. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Заримекс- 30 лева ми обяви тоя майстора им че иска за един полиамиден опръстен !:lol: Та запомнете едно- Сотис са много по добри от Заримекс !
  2. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Абе човек, пушката е ок ! Въпроса е че искам да си набавя комплект резервни. От магазина където я взех, момчето ми каза да му дам размерите на опръстените и ще ме зареди. Те се полагат и без това в комплекта, а аз като я взех и Щуцера го нямаше, но после всичко ми дадоха без опръстените. А и...
  3. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Дайте мнение за ЖСБ 1.645 грама чашки на АТ44 как ще се държат. Ако има някой колега които скоро е копувал АТ44-10 моля нека каже какви точно са резервните уплътнения към комплекта. Аз ги видях в друг магазин, но не съм сигурен точно кои са всичките. Значи към Щуцера имаше 6 резервни опръстена...
  4. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Какво- щеше да смениш сега приклада с този от гризли ли ? :) Пак ще си е АТ.
  5. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    5.5. Понеже питах по телефона в магазина, явно лелката да е сбъркала. Щото аз и казах за 5.5 на 1.37 мисля и тя ми каза и за тия 2 грама. Сигурно се е отплеснала Тази ! Кои на JSB са добри ? Имат най различни. Тези с конусният връх от полиамид влизат ли без проблем през барабана в цевта...
  6. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Боклуците при мене вероятно са били в новата помпа и в цилиндъра. Позабърсах го добре пък да видиме. А и помпата има -2 филтъра и силикагели при мене-неква по нов модел. Двойна филтрация в дръжката. Гаранция обаче че в самата помпа е имало разни микро прахоляци. А силикагела не може да осуши...
  7. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Определено Хатсана е като Москвича, ремонтът не минава без чук ! Може и да са дребни тези неща, но Тонка пробвай да напомпаш 200 бара без уплътненията на Щуцера. Вероятно при мене проблема със загубата на въздуха е бил от конусчето на Пълначният клапан. Пак е дребна работа, ама ........... Та...
  8. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Когато отвивах пълнача със дорника и чука-нали не желаеше да се развие нормално- единствените проблеми по пълнача бяха от дорника по отворите за щуцера- получиха се мустаци и боята леко се олющи. Преди това наистина влизаше доста трудно щуцера. Та взех фините пили и загладих усенъците-заоблиха...
  9. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Според колегата praetorian на 299 стр, гумичките от запалка се късали бързо и неставали. Аз лично извадих всичките уплътнения на подобна запалка и видях че ще стане като размер. Та незнам сега стават ли или не стават тия от запалката като износоустойчиваост ? Вчера погледнах в кутията с...
  10. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Карлсон, радвам се че има и фенове като тебе ! :cheers: Ще проверя в нас, но е много вероятно да имам от въпросният размер опръстени. Купил съм си от тези кутиите с опръстените вътре. От тях до тук установих че стават за БК-то и за Куикфила. Толкова малки като на иглата няма в този комплекти...
  11. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колега, както виждаш st_beer ми отговори точно и ясно. За мене този въпрос е съществен. За тебе явно не. Явно съм задал правилно въпроса, щом получих отговор и то задоволителен и ясен. Ако тук не мога да получа отговор на този елементарен въпрос, къде тогава ? Караме вараме и все става...
  12. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Мерси колега, за отговора. :cheers: На мене ми липсавт тези три опръстена, всичко друго го имам. Но при необходимост, ще ги потърся от магазин които взех пушката. Питам защото, като куих пушката, тя беше на витрината. После си потърсих и вентила за изпускане и щуцера за пълнене. Дадоха ми ги...
  13. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Въпрос към собствениците на АТ44-10. В комплекта на ново-закупена пушка имат ли резервни опръстени и за какво са те, ако има ?
  14. Kossis

    Колко м/с ? - без хронограф...

    При тази програмка какви са препоръчителните разстояния при които работи най точно ? Разсторяние на телефона от пушката, разсторяние до мишената и тнт. Какво друго се въвежда ? За тежестта на чашките също е ясно, само се чудя как да разбера колко тежат тези дето нямат обозначена тежест на...
  15. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Да, наистина като наклепат тия Турци с разни лепила и осигурители по резбите, после ходи ги отвивай.
  16. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    :cheers: Така де, това и аз казах. Нали колегата Б.Богданов, спомена и Булпап, а тази може да стане на такава, но не знам дали е удобна в трансформирания си вид изобщо.
  17. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    :) Колега ilian, Щом всичко по пушката е оригинално, тази бронзова тапа не би следвало да е там. До колкото съм запознат когато се поставя по яка пружина в клапана се прибягва до изработка на бронзова резбована тапа. Смени ли се пружината в БК-то се променя и порцията въздух, което влияе на...
  18. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Значи по мои наблюдения- опръстените на БК-то и двата опръстена на осмиците действат като "контри" тоест ако са се поизносили, не обхващат плътно цилиндъра и не го контрират радиално. При мене при демонтиране и монтиране на цилиндъра -доста мазно и трудно се нанизва и изнизва от тях, а и при...
  19. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    :cheers: С Тонката може и да я разнищите, но с другите колеги ........... А и ми се струва че неговият въпрос е бил по скоро риторичен. Форума е за ВП и всичко останало се приема за ............. Но в крайна сметка твоят линк и текста в него казва същото към края си което и аз написах по горе.
  20. Kossis

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ок. Така е читателят вижда точно това което може и иска да види в текста.
Нагоре