Резултати от Търсенето

  1. venciru

    Вицове и смешки

    Но опитите в Турция за опровергаване продължават.....
  2. venciru

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Павка, В стила на колегата нашият мъдър народ го е казал - "Чуждата кокошка - пуйка!" А ти продължавай да ни радваш с все нови и нови стоки на добри цени.................. :cheers:
  3. venciru

    Hatsan 1000s 5,5mm spring срещу Ekol Thunder spring 5,5mm

    Стига бе Ники. До стрелбището са цели 200-300 метра! ;)
  4. venciru

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Така е, но при FFP колкото и да променяш увеличението тази точка си остава същата. Така поне виждам аз нещата. Пък нашето мнение е без значение в случая - изборът и търсенето е конкретизирано - FFP! Така че реално никакъв казус няма.............
  5. venciru

    Вицове и смешки

    Вари и документира с CAT S62 Pro:D
  6. venciru

    AirForce Texan LSS .457

    Напълно правилно! Само си мисля, че по горе си искал да напишеш "неодушевени" мишени?!? То по мое мнение "въодушевени" мишени надали има изобщо:cheers: Особено ако са улучени;).................
  7. venciru

    Кой каква музика харесва?

    Аз явно съм я започнал преди три години:cheers: https://forum.airguns.bg/index.php?threads/%D0%9A%D0%BE%D0%B9-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B2%D0%B0.1947/page-103#post-298076
  8. venciru

    Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

    +1 На мен ми признаха фактури на английски от Испания и на турски (ясно от къде :D )
  9. venciru

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Здравей колега, Моят Z-клапан е: https://a.aliexpress.com/_mtM1SLi Премахнах целият негов клапан, нарязах резба и завих фабричния хатсански клапан (на Сортие-то). Налягането си се регулира и го държи доста точно. Поставих и карбонова бутилка от Алито. https://a.aliexpress.com/_mq0F9C0 Да чукна...
  10. venciru

    PCP Варна

    Вариант 1.Купуваш бутилка и зарядна стация. После зареждаш в Цикония. Вариант 2.Купуваш от нароилите се напоследък компресори. После тунинговаш малко или много. И си зареждаш в къщи. Иначе всеки от нас би ти заредил пушката от своя бутилка или свой компресор при наличие на щуцер. Да, ама това...
  11. venciru

    Hatsan semi-automatic

    Е, виждам я добре горе долу, но не отлично. И не е с мерник и мушка, а с бързомер (така и не разбрах бързомер ли е правилно или бързомерец). Да не говорим, че не само не съм никакъв отличник, а съм си направо тройкаджия. Никога и с пушките минали през мен (5 броя) и с пистолетите (3 броя) не съм...
  12. venciru

    Hatsan semi-automatic

    Здравейте отново, Вече не сме "такери". Вчера пострелях малко за пореден път. Въздухът ми в голямата бутилка и той намалява със страшна скорост, както и чашките. Та успях да заредя около 240 бара. От там до около 140 б. направи 7 пълнителя (84 чашки) с малко по малка от предишните замервания...
  13. venciru

    Hatsan semi-automatic

    Моят скромен "проект" върви към завършване. Предстои само може би орязване на такеровидната ръкохватка и добавяне на нещо като спускова скоба. Грозна е, ама е удобна при пренасяне. Z-ката е с редуктор и два манометъра. Редукторът е на около 150 бара доколкото може да се вярва на китайските...
  14. venciru

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Направо си поръчай един такъв Z-клапан https://vi.aliexpress.com/item/1005004396353904.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.27.4f4f1802Aj8pSp&gatewayAdapt=glo2vnm Лепиш една карбонка и си готов. Пълниш я на 300 б. и пей сърце. Аз забих една 360 сс. Е ще има малко работа за бай Стругар. Има...
  15. venciru

    Въпрос за въздушна пушка 50 Cal

    На мен лично 50 кал. и стрелба от маса нещо не ми се връзва, но това е само мое мнение.
  16. venciru

    Кой каква музика харесва?

    Страхотен филм! Той заедно с "Ах този джаз!" ми са любимите мюзикъли. Естествено съм ги гледал много пъти и винаги ми доставят удоволствие. Нищо, че ги знам почти наизуст:)
  17. venciru

    Кой каква музика харесва?

    Toва ми напомня за една друга песен. В нея са пее не за "Иду,курю" (вървя и си пуша), а за "А я укуреннъй еду" ( А аз напушен вървя):cheers:, За мен лично мнооооого весела песничка, особено за поназнайващите малко руски.
Нагоре