Резултати от Търсенето

  1. Rumpelstiltskin

    Artemis snowpeak

    В .22, с някои промени се постигат много добри резултати и на 100+м със по-леки слъгове , но не и от кутията както искаш.
  2. Rumpelstiltskin

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Няма как да махнеш карантиите на редуктор с връзка към атмосферното налягане. При това не просто тече, а си изпуска. А относно разликите в показанията на манометрите, и това е логично при тези големи температурни амплитуди навън. При студено редуктора си вдига до зададеното налягане, а когато...
  3. Rumpelstiltskin

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Не помня точните размери на отворите и пружината, но това е което съм правил. Ако държите утре ще я разглобя. Съжалявам само, че не направих порта на цевта конусен. Важно е след разширяването на отворите да се почистят от заосенъци и полират за намаляне съпротивлението на въздуха а и да не...
  4. Rumpelstiltskin

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    С разширени портове на клапана и цевта и много по-слаба пружина - 67+J със слъг ZAN 25 грейна, но това разбира се не зависи от пленума и редуктора щом можеш това на правоток.
  5. Rumpelstiltskin

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Съгласен съм за цевите, но моята ще я сменям че не е много читава.
  6. Rumpelstiltskin

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Здравей, колега! Аз също сложих такъв регулатор (с пленум) и с идеята да вкарам пушката в преразход за да мога да стрелям със слъгове, търсих да сменя пружината в подобни сайтове. Понеже нямах търпение (да чакам да ми я произведат) реших да опитам да си приспособя сам с подобни размери но...
  7. Rumpelstiltskin

    Вицове и смешки

    След приключване на жътвата от Земеделска кооперация "Урожай" наградили бай Иван комбайнера с нови цървули, 20 лева, и еднодневна екскурзия до София. Върви си бай Иван из столицата, разглежда разните чудесии, но нищо не му лови окото - вече бил виждал всичко по телевизията. По едно време гледа...
  8. Rumpelstiltskin

    Вицове и смешки

  9. Rumpelstiltskin

    Приложения за мобилни телефони

    На страницата им във Фейсбук пише, че потребителите на Андроид ще почакат.
  10. Rumpelstiltskin

    Модератор направи си сам - DIY

    Колко може да се вярва на измервателното устройство не знам, но повече шум прави попадението от картонената мишена.
  11. Rumpelstiltskin

    Модератор направи си сам - DIY

    СМ е мой. Изпреварил ме е колегата. Скоро сложих регулатор HUMA с пленум и още не съм си намерил правилните муниции та групи няма да показвам, но не ги измества и даже ги сви. Откъм заглушаване също е супер. Стрелям в стая без да оглушавам. Мерих с мобилно приложение на 20-30см до пушката -...
  12. Rumpelstiltskin

    Приложения за мобилни телефони

    Ето версия 4 Strelok Pro v4.0.8.apk
  13. Rumpelstiltskin

    Вицове и смешки

    Стоим с един приятел на магистралата “на стоп”. Стопа не върви много, много. Точно да се откажем и гледаме по магистралата търчи един по къси гащета и върти някакъв волан. Когато ни доближава, издава звук, като от скърцащи спирачки. - Момчета, за къде сте? - За Бургас. - Качвайте се на Камаза. -...
  14. Rumpelstiltskin

    Благодаря!

    Благогарности на Gadnqra и ivodoc за спасената цев! Безценни колеги за всички тук! :winner: Бях и наранил нарезите при дулото след невнимателно вадене на заседнал самоделен слъг. (Не се смейте, преди намесата им беше трагедия) След известно време, като се омаже пак цевта с олово, се надявам...
  15. Rumpelstiltskin

    Вицове и смешки

    Двама тинейджъри отиват за първи път сами на море и надъхани, че ще се разбият от секс излизат вечерта на бар. Започва се лудо наливане с алкохол, танцуване и флирт с чужденките. Две чехкини се вързват и четиримата отиват в квартирата. Там продължава купона, но по едно време единия пич казва на...
  16. Rumpelstiltskin

    Силистренска група

    Аз не знам такъв. Ползвам услугите на колеги от форума.
  17. Rumpelstiltskin

    Вицове и смешки

    Умрял Марко Тотев и отишъл при Св. Петър. - Здрасти Марко, ти май си за Рая, дай да видя в тефтера. Проверил Св. Петър, но Марко бил пропуснат. - Е, и на онзи свят ще си остана карък, изпъшкал той. - Чакай - казал Св. Петър - дай да проверим дали си карък, както цял живот се оплакваш...
  18. Rumpelstiltskin

    Силистренска група

    Дай на лични тел. Аз рядко ходя в Сс (веднъж на два месеца) и ако все още не си го измерил, ще ти оставя моя хронограф за известно време.
Нагоре