Резултати от Търсенето

  1. gggenata

    Национална Среща яз. Копринка 9,10,11. Окт. 2015

    Здравейте банда, Кат гледам кви неща се пишат тука и ми настръхва глътката;) Дано успея да дойда че гледам група на Шаро има вече и ся трябва в "ласт минет" група на Мурджо да сформираме:cheers:
  2. gggenata

    Моят автомобил.

    Да се похваля че се сдобих с ново оборудване към Пушката :D Много е готино и Практично за хобито :rambo: Хюндай Теракан
  3. gggenata

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат Здравейте, За интерисуващите се от марката да споделя че от около месец един FX Gladiator MK2 cal .25 се подвизава в моите ръце. Имал съм: Валтер, Суматра, Беннджамин, Дейстейт и Айр Армс (последния още го имам) и FX-а като...
  4. gggenata

    Приклади - изработка и поддръжка

    Здравейте, Искам да питам някой монтирал ли е винтче за карабинка в полимерен приклад и с какъв диаметър е пробивал? Имам един комплект от Випа (Uncle Mikes) и там пише за полимерен приклад да се пробие отвор с диаметър 5/32" инча което е много малко според мен ако съм разбрал правилно. За...
  5. gggenata

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Малко и аз да посъбудя темата, че пистолета беше взел да ми ръждясва в избата... ;) На Кросман 2300Т му поръчах една 50см цев на Кросман в 4.5 мм (с опция да я отрежа на колкото реша). Нов приклад и нова тапа отзад с винт за регулиране и нова пружина. Предстоят му още настрийки но за сега е...
  6. gggenata

    Софийската група

    Благодаря на всички отзовали се с информация. :cheers: Днес сутринта напълних на Била нямаше проблем. По нататък ще ползвам и човека на Цариградско.
  7. gggenata

    Софийската група

    Ами дайте инфо за този 7ми километър ако може. Зад Била водолазния го знам но преди година или повече когато ходих ми казаха че няма да ми напълнят бутилка която не е купена от тях. Моята е от Варна 6литра “китайска“ но е купена нова и е запазена.(имам си и преходник за нормалните компресори)
  8. gggenata

    Софийската група

    Здравейте, Дайте инфо къде мога да напълня бутилка на 300 бара в София. преди бях пълнил при Иван в Дружба но сега разбрах че май компресора е при друг човек. Днес пробвах да звънна на телефона на МИТКО който е даден в темата ама никй не вдига. :sos:
  9. gggenata

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Преди бяхме тествали "рязан" полимаг с Анди и не беше много зле, а сега в неделя пробвах новите които рязах и нещо не ми се получи. Пуснах от покрива на колата 5 бързи с JSB 1,17 на 50м. и до тях 9 изстрела с Полимага. (барабана на Армса е 10 но аз винаги пълня 9 и спускам една празна за да е...
  10. gggenata

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте, Някой тествал ли е Баракуда 6,35 до каква максимална скорост запазва някаква относителна точност (групираност) :question: За калибър 5,5 аз като стар Суматрджия лично съм пробва и до 300-310м/с горе долу е добре а при 290м/с при мен беше перфектна. та въпроса ми е някой дали има...
  11. gggenata

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Почистих и леглото на о-пръстена и сега всичко е о.к. Оказа се че като има дори и малко боклуче оттам изпуска по малко. Сега си почистих и зарядната станция и я монтирах за постоянно на бутилката и ще я свалям само когато пълня бутилката. Днес пострелях доволно и утре продължава стрелбата...
  12. gggenata

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Да този изглежда доста по твърд/специален. Хубавото е поне че има части и пръстени и могат да се поръчват. Възможно е боклучето което имаше да го е наранило и за това да се скапал толкова бързо защото пушката е нова и не е ползвана дълго.
  13. gggenata

    DAYSTATE - пушките мечта.

    О.К. Ще опитам, но като го гледам о-пръстена ми изглежда еднакъв и от двете страни..... ще пробван и ит двете страни да го обърна та да видим.
  14. gggenata

    МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

    Здравейте, Днес и без туй се жалвам в темата за Дейстейт че ми изпуска куикфила, та реших да погледна Армса S410 как е и се оказа че и той леко връща/изпуска от куик фила....явно имам епидемия по пушките... ;D Та въпроса ми е някой с Армс S 400,410, или 500,510 дали си е отварял куик фила и как...
  15. gggenata

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Отворих го много лесно и имаше едно боклуче приличаше ми на малко парче/стружка от материала на зарядната станция. Махнах го почистих сголбих и вече спадаше едвам едвам. Отворих пак и огледах и малко е надрано и можеби о-пръстена е бил леко сцепен. Много трудно го махнах и сложих отново и сега...
  16. gggenata

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Издиша от куик фила през който се пълни. Точно през отвора през който се пълни излиза въздуха. Можеби има някакво клапанче което не затваря добре, Имам съмнение че може да съм вкарал боклук/стиропор от капака на бутилката заштото няколко пъти забелязвам малки парченца стиропор в крана на...
  17. gggenata

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Здравейте и ЧНГ на всички! Еър Рейнджъра ми изуска въздух от някъде (на 30 ти го оставих на 200 бара а сега е на около 100 бара). :'( Дайте идея от къде да започна. :question:
  18. gggenata

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Мунициите за тази пушка вече са намерени..... ;) Дейстейт Рейнджмастер 6,35. Въпроса е да не те плаши цената. А добри муниции в 6,35 има много, например JSB то , но на мен ми е леко.... :)
  19. gggenata

    DAYSTATE - пушките мечта.

    В крайна сметка понеже съм инат мъчих да го нагрея или залепя и издърпам и чак накрая го "дупнах". Оказа се че е много тънка стената там заради магнита - около 1мм и не е проблем да се дупне внимателно. Имам чувстото че след нагряването магнита "отслабна", но не си спомням какво казва физиката...
Нагоре