Резултати от Търсенето

  1. old shatterhand

    Моят автомобил.

    4motion си работи и напред и назад, бъркаш го със syncro, което като се прецака , спира да работи назад. Ремонта е елементарен, но понеже при повечето не работи и впечатлението е, че системата не работи назад. При това поколение ГоУф , системата е изцяло друга, с халдекс диференциал с виско...
  2. old shatterhand

    Моят автомобил.

    Не знам защо така си решил, повярвай ми, нямам лично отношение към никого, стига да се отговаря с доводи, а не със заяждане на дребно. Не твърдя, че само аз ги разбирам нещата или съм последна инстанция по тези въпроси, напротив, всеки ден продължавам да чета и да се образовам по тази тема...
  3. old shatterhand

    Моят автомобил.

    Нещо копия от талоните и на останалите , снимков материал и свидетели си забравил да поискаш. :bravo: Не ,че е нещо непривично за теб, когато трябва да се покажат някакви знания, да се започне със опитите за заяждане...Кажи само , за кои автомобили даваш точки, за тези в семейството, на...
  4. old shatterhand

    Моят автомобил.

    С въже или лебедка ви извади ?
  5. old shatterhand

    Моят автомобил.

    Напълно те разбирам колега и си абсолютно прав ! Аз също съм участник в "онзи" форум и наистина има доста ерудирани и технически грамотни личности, но на моменти малко се пресолява манджата, това е факт . Моето желание не е по-различно от твоето, да се спазва добрия тон, но съм твърдо против...
  6. old shatterhand

    Моят автомобил.

    Хахах, аз освен поредната порция тъпотии, друго не съм и очаквал от теб, сега пък се изяви като говорител на форума...Кои сте "вие" да знам друг път да не ви се намесвам в разговора ? Вземи обясни как стоят нещата , виж Анди е задал доста конкретен въпрос ...Покажи ни малко ерудиция на тази...
  7. old shatterhand

    Моят автомобил.

    Вземете се образовайте първо с анимационния герой, до тогава по-далеч от личности като вас...
  8. old shatterhand

    Моят автомобил.

    Да, ама Паджеро има супер селект, а Гегата не е стигнала още до този етап в развитието си. Не е само той на подобно мнение.
  9. old shatterhand

    Моят автомобил.

    Миналата седмица един като теб го вадих , понеже беше затънал в пясъка на плажа ...Всички много знаят, пък после къде бил трактора, че и дърветата се разбягвали, нищо че лебедка има... Хубаво е ,че имаш самочувствие и явно много ги разбираш нещата, ще се радвам да науча нещо то теб, ама вземи...
  10. old shatterhand

    Моят автомобил.

    Витарите са страшен гнилоч, нещо като японския Опел и освен ниската цена и тегло, други предимства нямат. Мда, проходими са , мда масови са, но са далеч от офф роуд машини. Мерджан освен Г класа къса база , всичко останало с думата офф роуд в едно изречение е грешка. При Субару магията е в...
  11. old shatterhand

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    Заводските пружини са номер едно, просто не виждам какво по-добро може да се измисли. Разглобяеми са и имат клапан , чрез който може да се регулира налягането в нея.
  12. old shatterhand

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Aз от скоро съм с такова возило, Yamaha Grizzly 660 special edition 4х4, снимката не е реална, понеже в момента е разглобено за пълна ревизия, обслужване, нови карета , нови гуми , ремък, и всъщност всичко необходимо после само да се експлоатира безпроблемно. В последствие ще претърпи някои...
  13. old shatterhand

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Колега продава тук във форума за 150лв подобен редуктор .
  14. old shatterhand

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    В някои държави , да си отвориш вратата когато по улицата минава велосипедист/моторист е престъпление и е наказуемо. Да не говорим, че дистанцията да се движат свободно успоредно на движението е задължителна. Просто в Бг тази ситуация е неестествена и автомобилистите са свикнали да са сами на пътя.
  15. old shatterhand

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Е ,не ми се спори с теб, защото пишеш на общо основание, без да се опитваш да вникнеш в смисъла на това ,което бях написал още в самото начало и в крайна сметка се получава едно надприказване, с което само пълним темата с излишни постове. Без значение, дали са пешеходци, колоездачи, мотористи...
  16. old shatterhand

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Поздравления за дългия пост, но ако се замислиш реално, теб никой не те е карал да учиш ЗзДпП, за да пресечеш пешеходна пътека като пешеходец...Съответно имаш права според закона, но никой не ти вменява задължения за движението по пътищата заради това, не те заплашват с отнемане на права и т.н...
  17. old shatterhand

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Не знам, откога пешеходците са участници в движението на пътя...Отиди покарай в някоя бяла държава и ще разбереш , какво съм искал да кажа. Трябва да има толерантност на пътя, а до момента не съм бил застрашаван от двуколесни по никакъв начин, предполагам и всеки от вас, за да се проявява...
  18. old shatterhand

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Крайно време е Българина да разбере, че мотористите са най-слабо защитените участници в движението и задължение на всеки водач е да ги пази ! Всичко опира до култура на движението и манталитет, каквито за съжаление в нашата мила родна татковина , просто липсват ! Бил съм в държави, в които да си...
  19. old shatterhand

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Дано няма грешка с регистрацията и водача...
  20. old shatterhand

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    http://jdsairman.com/TanksRegs.html Ето ,дори е бутилка с редуктор под тази цена...Аз съм с такава.
Нагоре