Резултати от Търсенето

  1. bate ra

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте. Във випа в София има Метеори в 4,5к за 122лв. Цената е такава защото имат проблем с мерника. Аз успях да взема здрава. Останали са малко бройки, за който желае.
  2. bate ra

    Манометър - откъде?

    Намерих. Но все пак за който ще има нужда, давам в София две места където се намират. 1 Микро макс до "пжи"-то 02/9460234 имат само до 315 бара. 2 Ангел Богданов 0887/518417. Има и на 250 и на 315. Цени около 60лв.
  3. bate ra

    Манометър - откъде?

    Здравейте. Скоро не е писано в темата. Къде в София предлагат манометри. Трябва ми wika 250bar диаметър 28мм
  4. bate ra

    XS-ВАМ 50/51

    Колегата dilom08 е прав. Оказа се , че съм за нов манометър. Спестих си едно излишно отваряне на пушката. Ще питам в темата за манометри. Благодаря.
  5. bate ra

    XS-ВАМ 50/51

    Утечката е от този отвор на манометъра. Значи клапана изпуска според мен.
  6. bate ra

    XS-ВАМ 50/51

    Здравейте, колеги. След смяна на пълния комплект 0- пръстени на Бам51 вече има утечка на въздух. Преди смяната нямаше проблем. Всички пръстени са с оригиналните размери, правена е вече няколко пъти тази манипулация. За една седмица от 160 пада до 90 бара. Оригиналната карантия е заменена с нов...
  7. bate ra

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Почисти хубаво и импровизирай с о- пръстен. Както при по високите класове пушки. Правил съм го, става идеално.
  8. bate ra

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    И едно старо руско пилотско ножче. Това успях да направя. Малко ме е яд , че чирените ги направих от гетинакс, но чак във финалния етап установих че не са подходящи.
  9. bate ra

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Здравейте. Отдавна бях заправил едно точило което претърпя някой изменения породени от клипове в youtube. В крайна сметка се получи това. Става за малки и големи ножове, ножици, длета, и брадвички. Само китайските брусчета нещо не ми харесват и засега режа ленти водна шкурка. Поръчал съм...
  10. bate ra

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги трябва ми размери/схема/ на всички о-пръстени за този модел хатсанска помпа. Благодаря предварително.
  11. bate ra

    Haenel 312 , 311

    Интересува ме този размер.
  12. bate ra

    Haenel 312 , 311

    Здравейте. Почвам сагата 310. Има доста липсващи части. Някой ги понабавих. С други ще инпровизирам. Проблемен е само спусъка. Установих ,че с малко доработки ще стане и от "китайка" Б-2. Към колегите който имат 310 с този спусък, ще съм благодарен за малко съдействие относно точен размер. Мисля...
  13. bate ra

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Дойде му ред и на ИЖа. Полиране и смяна на пружините на УСМ. Нов маншет. Полиамидни водачи на пружината...и т.н
  14. bate ra

    Haenel 312 , 311

    В Лиляната има от всички модели бленди, по 4лв. Аз започнах да възстановявам и другата ми пушка-311. Маншета реших да го сменя с такъв от Комета. Нямам много време всичко е на петминутки. Полирах и цилиндъра. Ето как се получи. Засега толкова.
  15. bate ra

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Лиляната и на мен ми пробутаха същата. Не я слагай защото няма да успее изобщо да зареди. Аз им я върнах. А относно проблема ти , ясно е че в приклада има проблем. Тази част има ли я? Ето снимка. Ето. Една стоманизирана " ламаринка"
  16. bate ra

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Днес във VIP на Г.М. Димитров си купих маншети за 634 по 1,80лв и пружини за 630 по 3,60лв.
  17. bate ra

    Haenel 312 , 311

    Маншета е заменен с коментираните по назад в темата руски комплекти. Но скоро му предстой още една интервенция- замяна с гамовски маншет. Стигнахме до извода , че те са най-удачни.
  18. bate ra

    Haenel 312 , 311

    Ето един Хайнел , който взех скоро в добро състояние.Благодарности на колегите за съветите и частите. Кала, ето обещаните снимки.Преди и след.
  19. bate ra

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Никакви поражения няма освен една миниатюрна бразда по цилиндъра.
  20. bate ra

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Здравейте. Скоро се здобих с пет стари пушки и взех да ги възстановям. Две от тях са Славия. Едната 630 другата 631. И вижте какво открих в едната. Такова чудо не бях виждал. ПИРОНИ.
Нагоре